• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    KLABABAVymýšlíme jména postav do knih, her, apod.- od HRDINŮ po BEZEJMENNÉ ... (taktéž jména předmětů, místopisná jména atd.)
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    Napadá mě Hubomír
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    FUMO: Přemysl známej, Spytihněv známej, Boleslav známej, Peroutka známej, ne-e:) jiné prosím:)
    FUMO
    FUMO --- ---
    STUDENTKA: Saturnin, ale to už někdo použil... ;-)

    Co takle Přemysl Soráč, Spytihněv Moučka, Boleslav Sýček, Kratochvíl Peroutka?
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    Hledám jméno pro mého sluhu/rádce/spolucestovatele) někoho jako mě Sančo Panza u Kichota. Bude ale české národnosti, spíše z nižší horní vrstvy obyvatelstva, se selským rozumem a znalostí jak to na světě chodí. Je to muž, vyšší postavy, nízké hmotnosti, bystřího oka a citlivé duše. je to pohádka, takže na historické době nezáleží, ale jméno by mělo být staročeské, nic konkrétního nevyjadřující)Dobromil) ale zároveň i skutečně uvěřitelné.
    FUMO
    FUMO --- ---
    STUDENTKA: antisemito :-D

    Turok Mainfeld (mě ty jména co něco znamenají nejdou).
    STUDENTKA
    STUDENTKA --- ---
    KLABABA: A co třeba Ostrožid Hněvolet?:)
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    Tumorok Pasozel
    Komruk Kusugrud
    Rumegor Krodesar
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    Tak vymýšlím jméno pro extra padoucha, který vyvolá genocidu jednoho živočišného druhu a mám zatím "Svjetumor Zlosspas" ... kdyby to proletělo místním brainstormem, budu vděčný!
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: tuhle jsem našel nějaký generátor orčích jmen a docela jsem se nasmál... kdybych hrál někdy za orka, tak se chci jemnovat Děsilid Drtichlap :)
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    Já hrál vždycky za Uhnipleska Zbrkodrťe. Přátelé mu říkali Uhni.
    BRAMBOREENA
    BRAMBOREENA --- ---
    KLABABA: Nahathá! :)
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    KLABABA:

    Zakashmir
    Vyshiva
    Ohnižáb
    Panišáh
    Nakur Vindhu
    SHARINGAN
    SHARINGAN --- ---
    KLABABA: jojo... Mrakoplaš je mi mnohem milejší než Rincewind :)
    SKFET
    SKFET --- ---
    Magnus Bleskyprsklasson (human mág)
    SajBong Naka-shi (human magickej adept)
    Eutanázie Přítulná ( Elfka decker)
    ŠkleBle Brek (ork street samurai)
    Naše shadowrunová skvadra- R.I.P. zapomněli na pravidlo: "a ať tě proboha nikdy nenapadne plácnout si s drakem"
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    FUMO: :-D Bolehlav je dobrej - určitě často biješ někoho do hlavy :) ... nebo se tvoje postava často objevuje v tavernách? Bolehlav Nepijto...
    LAKSYMO: Hatha Alhatha - super!
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    KLABABA:
    Balatha Sebra
    Di Etiose
    Hatha Alhatha
    Kaeso Phorthetso
    Simuer Althatra
    FUMO
    FUMO --- ---
    KLABABA: jednou jsem potřeboval vymyslet jméno pro Shamana, žena mi vymyslela Bolehlav, dost se mi libí, už asi 4 roky za pod ním hraju ;-)
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    ¨No tak teď bych právě potřeboval vymyslet jména (cca 5) mnichů "nebeského řádu" mniši jsou vysoký cca 8 metrů. Zakladatel a duchovní otec řádu měřil dokonce 18 metrů... to jen pro informaci, čí mají být jména. Líbila by se mi nějaká indicky/nepálsky znějící jména, ale kdyby měla i české významy, bylo by to super, takovej vtip v tom... Třeba Prahra Čka ... no nic moc vim, ale pro ilustraci stačí... díky předem za inspiraci!
    KLABABA
    KLABABA --- ---
    mě osobně se líbí, kdyžje jméno "hezky česky" hravé - třeba Semiš Bubnobřich :-)
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, jednou jsme hráli GURPS z éry 14+ a tam jsem měl postavu technika se jménem Jeff Sleep, to jméno se mi docela líbilo ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam