• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    Povídání o internetovém marketingu obecně. Zkušenosti s PPC systémy (Google Adwords, Seznam Sklik, Etarget), display reklamou, affiliate sítích, vzrůstající mobilní reklamě, ale také o trendech, budoucnosti či nástrojích používaných v internetovém marketingu, testování (a optimalizace) webů a podobně..
    rozbalit záhlaví
    CIA
    CIA --- ---
    GUDRUN: Radši bych šel do té angličtiny. Kdyžtak pak dej vědět, jak jsi dopadla, držím palce!
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    CIA: dik, presne tohle jsem si myslela.
    Ona je jeste jedna dalsi stranka, ktera ma dvakrat tolik fanousku, ale ta pisu v infu, ze neni oficialni a ze nam fandi, a diskuze je tam taky tak uzivatelsky normalni, na nic si nehraje, takze ty nechame zit :-) A verim, ze po pridani linku na ofiko fanpage na fb na nas web je brzo trhneme. Jenze nechci delat ofiko fanpage kdyz tam jedna takova, ktera si na to hraje, je. Znamena to vyplnit infringement report v anglictine, cesky to asi nejde, ze? Dekuji moc
    CIA
    CIA --- ---
    GUDRUN: Jestli ti šéf nechce říct, kdo to je (pokud to tedy ví), tak bych zkusil napsat na wall té stránky a když nic, tak bych asi rovnou obrátil na FB. Trochu je otázka, jestli místo toho, aby vám po prokázání skutečnosti převedl, tak ji rovnou nesmázne (to by zas byla škoda vzhledem k tomu, že už tam jsou fanoušci).
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    odkazal byste mě někdo prosím na něco užitečného ke čtení, co mi může pomoct, když si někdo na FB založil stránku naší firmy, má už docela zajímavý počet fanoušků, ale stranka není nase, neni oficiální a nechce nám ji předat? Ma vyplnene v infu vsechny udaje provozovatele, takze vypada fakt ofiko :-(
    Ja jsem s nima nekomunikovala, vlastne ani nevim jak zjistit majitele stranky, ale asi to nejde, ze? myslim, ze sef vi, kdo to je a ze se nima nedomluvit a ja to ted mam doresit. Dekuju .
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    sorry jesli tady budu oplne OT, ale mate nekdo tip kde sehnat relevantni obecne info k problematice chatu, chatovani, diskuznich for, netikety, socialnich aspektu tyhle problematiky atd.. idealne v cestine/anglictine. budu rad i za tisteny zdroje, mozna o tom budu psat neco do skoly. diky
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    NOISEGATE: urcite mi tam ve vyctu chybi mediar.cz.. tam se najde spousta zajimavych informaci i z internetoveho prostredi..

    napriklad v posledni dobe me zaujal tento clanek:
    comScore chce s měřením internetu vystoupit na český trh, ať se SPIR nebo bez něj | Médiář.cz
    http://www.mediar.cz/comscore-chce-s-merenim-internetu-vystoupit-na-cesky-trh-at-se-spir-nebo-bez-nej/
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    20 českých webů o internetovém marketingu, které stojí za přečtení | Magazín Portiscio
    http://www.portiscio.net/20-ceskych-webu-o-internetovem-marketingu-ktere-stoji-za-precteni
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    to je lamaaa :-)
    IKA
    IKA --- ---
    JADER_NOMAK: ze taketo triky bude niekto skusat prave v tomto klube.. :))
    CIA
    CIA --- ---
    JADER_NOMAK: Takže to provozuješ nebo jsi to našel?
    KAJJAK
    KAJJAK --- ---
    hehe
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    RETAL: to teda, uplne bezne to neni... :)
    JADER_NOMAK
    JADER_NOMAK --- ---
    Ahoj,

    našel jsem tohleto - WebTrader affiliate síť - http://www.webtrader.cz

    Nějaké reference, zkušenosti ?

    Díky, čau
    CIA
    CIA --- ---
    FUMO: Tak nějak. Lepší je neštvat
    FUMO
    FUMO --- ---
    NOISEGATE: FB sám o sobě to neřeší, ale jak tě někdo napráší za porušení pravidel, tak to vyřeší jednou pro vždy, smažou ti tu page, takže všichni fanoušci, PáPá a můžeš začít nanovo.

    Rozhodně nedoporučuju pravidla porušovat, můžeš si tím pokazit vše co si do té doby udělal.

    howgh
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NTR23: diky
    a resi to FB nejak? nepredpokladam vetsi ucast nez cca. 10 soutezicich a rekneme 100 novych likerů..
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    JEREMIUS: kerych?
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    NOISEGATE: Njn, klasicke poruseni pravidel
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam