• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    tady to zije!
    CIA
    CIA --- ---
    NOISEGATE: Někde tam jsou šablony k editaci, ale teď píšu z mobilu, tak nepošlu hned link
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    NOISEGATE: protoze treba v ymlp to slo hladce, v tom chimpu je sice mrtě jazykovejch nastavení, ale na tohle jsem nekáp.
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    ZLORTH: to rád slysim, jak moc je mozny upravit jazykovy mutace? jakoze chci cesky upozorneni na unsubscribe primo v newsletteru.. diks
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    NOISEGATE: Mailchimp je super, chvili trva nez se rozkoukas, ale funguje paradne :)
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    CIA: jj, diky. tam jsem se pred chvili lognul, zatim se v nem hrabu, neprijde mi moc intuitivni oproti ymlp treba..
    CIA
    CIA --- ---
    DONDI
    DONDI --- ---
    NOISEGATE
    NOISEGATE --- ---
    máte někdo tip na solidní newsletter soft zadarmo? žádnej spaming, jen databáze našich klientů. něco jako ymlp, ale zadax. díky
    TYCZKA
    TYCZKA --- ---
    nemáte někdo prosím tip na nějakou doboru (novou) tištěnou knihu o brand buildingu? v češtine? díky!
    SUPERMARIO
    SUPERMARIO --- ---
    nejaky tool na cisteni nedorucitelnych mailu ze serveru u newsletteru?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    WIRUZIK: prohlizecem to neni, je to opravdu gmailem.

    jedna se o toto:

    zprava je ustrizena, protoze je moc dlouha:
    /files/000/006/688202_d76229e5fccb3e2ee99a/original.png"/files/000/006/688596_281ee2f0b487cec0264b/original.png">http://i.nyx.cz/files/00/00/06/88/688596_81ee2f0b487cec0264b6.png?name=mail_3.png

    resenim by melo byt nedelat zpravy tak dlouhy. vsiml jsem si, ze ten muj newsletter je ustrizenej az temer u konce, takze zadna tragedie, udelam ho o to kratsi. kazdopadne toto me zarazilo.
    WIRUZIK
    WIRUZIK --- ---
    KEPASO: muzes byt pripadne v poste konkretnejsi, o co jde? Spise vypada jako nejaka chyba v prohlizeci?
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    ahoj, vsiml jsem si na gmailu vystrizeni delsich zprav. deje se tak zejmena u delsich hmtl newsletteru. zpravu je mozny zobrazit celou, pricemz se zobrazi v novym panelu, to by nebyl az takovej problem, zel potom neni mozny nechat nacist obrazky.

    to je vcelku silna prekazka z hlediska i-marketingu.

    vite o tom neco?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ma niekto skusenosti s amazonom? Potreboval by som sa dostat k nejakemu product feedu, ktory by som pouzil na webe, ale v tom ich aff programe sa trochu stracam.

    plus CJ.com, ma niekto skusenosti s tymto? tu mam rovnaky problem, jednak dostat sa k feedu, jednak dostat nejaky rozumny link. je tam sice get links sekcia ale generuje to dost divne linky s domenami z "nahodnych" znakov
    UNIKUM
    UNIKUM --- ---
    BOBASH: my si neberieme za jednotlivé zľavy žiadnu províziu. pra´ve preto že je ten trh tak presýtený je na čase v tom spraviť trošku poriadok a poskytnúť objektívne kritéria pre výber zľavového serveru. Ukázať kto reálne má predaje a kto sa len tvárí.


    ZLORTH: bol by som veľmi rád ak by si mi mohol poslať link na podobný zľavový server. Grafiku sme si nechávali robiť na mieru a ak skutočne je niečo podobné, rád by som o tom vedel. Ďakujem veľmi pekne za príspevky ;-)
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    UNIKUM: ten web vypada jako uplne kazdej druhej slevomat (tim jsem myslel tu sablonu) . funkcnost tohohle zameru asi kazdej posoudi sam :)
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    UNIKUM: Takže do byznysu, kterej má už takhle problém s tím, že se to obchodníkům přestává vyplácet a tudíž vysychají tržby, přidáte další provizi mezi obchodníka a slevovej server... jo, to zní životaschopně :)
    UNIKUM
    UNIKUM --- ---
    [ ZLORTH @ Internetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..) ] ďakujem za reakciu. Zrejme to na prvý pohľad nie je úplne jasné, ale my nie sme ani zľavový server, ani zľavový agregátor, ani nemáme web podľa templatu. Budem rád za ďalšie pripomienky ak si to pozrieš znovu :-)
    ZLORTH
    ZLORTH --- ---
    UNIKUM: jak 300 dalsich :) aspon ty stranky nemusite delat podle stejnyho templatu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam