• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    WIRUZIKInternetový marketing (PPC, display, affiliate, mobilní reklama atd..)
    Povídání o internetovém marketingu obecně. Zkušenosti s PPC systémy (Google Adwords, Seznam Sklik, Etarget), display reklamou, affiliate sítích, vzrůstající mobilní reklamě, ale také o trendech, budoucnosti či nástrojích používaných v internetovém marketingu, testování (a optimalizace) webů a podobně..
    rozbalit záhlaví
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    CEEFA: posílám screenshot ze stránek Lupa.cz, kde máme umístěn náš widget
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    QUAACA: diky omrknu
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    CEEFA: Jsme třeba na webech VLM, Internet Info, Economia, TV Nova, Lagardere, MSN Czechia a dalších. Filip je dobrej a Slováci to mají o dost líp obšancovaný než u nás, mají Zoznam a téměř nulovou konkurenci
    CEEFA
    CEEFA --- ---
    QUAACA: Muzu se zeptat, kde vsude je strossle v cr nasazenej? Nedavno jsme byl na naky konferenci, kde mluvl prave Filip Kuna /mimochodem fakt dobre/, ze jste na vetsine velkech slovenskech hracich, u nas v cz neznam nikoho korme burdy, ktera to pouziva na crosspromo a teda z toho vysledku jsem dost rozpacitej, slibovali personalizovaj recommendation tool, ale me to prijde desne random....
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    KYTT: ahoj, tak co mě první napadá, je, že zasáhneme uživatele i jiných online médií než seznam, článek na nativní reklamu nemusí být umístěn jen na médiu který vlastní seznam, jsme schopni inzerovat i v zahraničí (Slovensko, Maďarsko, Rusko, Řecko, Španělsko, Benelux, severské země, rádi pomůžeme s přípravou kampaně, navrhneme headliny, připravíme vizuály (zdarma) ve spolupráci s agenturou jsme schopni připravit obsah (zpoplatněno).. pošli mi do pošty email, pošlu ti bližší informace ;)
    KYTT
    KYTT --- ---
    QUAACA: Ahoj, mě to celkem zajímá. Máme pár klientů, kde bychom to chtěli vyzkoušet. Můžeš ve stručnosti popsat výhody oproti Skliku?
    QUAACA
    QUAACA --- ---
    Ahoj, nemáte někdo klienta, který by měl zájem inzerovat pomocí nativní reklamy? Dělám pro pobočku švédské společnosti Strossle a jelikož se o nás v ČR zatím moc neví (všichni znají akorát Sklik),
    tak jsem se rozhodla udělat naší společnosti promo i zde na Nyxu.
    Můžete se přímo obrátit na mého kolegu z obchodu, Petra Jiráta, Petr.Jirat@strossle.com
    a odkázat se na Katku Zikmundovou (já nasazuji kampaně)
    Na Slovensku funguje naše pobočka déle pod vedením Filipa Kuny, který se celkově nativní reklamě a její osvětě hodně věnuje, viz. jeho články https://blog.byznysweb.cz/2019/01/nativni-reklama-roce-2019/"

    (Za nevyžádaný spam se předem omlouvám, pokud by to vadilo, samozřejmě můj příspěvek smažte.
    Tak díky za pozornost:) )
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    BACHOR:

    1) twitter, pouzijte tagy #czaffil #skaffil
    2) a hodit do affilacke skupiny https://www.facebook.com/groups/topaffilak.cz/
    BACHOR
    BACHOR --- ---
    Cau, právě jsme spustili na e-shopu affiliate program (https://www.touchofbali.cz/affiliate-login/). MAte někdo ověřený tip, kde ho zapropagovat směrem k prvním partnerům. Díky
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    JEREMIUS
    JEREMIUS --- ---
    Lze do AdWords nějak importovat do audiences seznam lidí dle cookies/user id? Někdo mi tvrdí, že jde, ale co jsem googloval, tak jsem na nic takového nepřišel.
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    FERRENC: no budeš dělat že jsi zákazník, nebo majitel auta té značky, například, nebo že máš vážný zájem o koupi či cokoliv co nabízejí a budeš testovat jejich reakce.. například :) to mě jen napadlo, jak psal TUSIL, jentak to nepoznáš, pokud nebudeš mít data a ty si můžeš právě udělat sám a vyhodnotit ;-)
    WERT
    WERT --- ---
    Nemel by nekdo zajem spolupracovat na sprave FB? Instagramu pro jednoho z mych klientu? Kdyztak posta, dik.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    TUSIL: Pomer likes/shares/comments takhle zvenci musis spocitat rucne, anebo to lze najit nekde souhrnne?
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    BOBASH: Absolutni souhlas. Mam dojem, ze Audi toci jenom produktove posty, zatimco Toyota to jede vic lifestylove.
    FERRENC
    FERRENC --- ---
    ONDREX: A jak se to presne dela? To me zajima! :)
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    LIRO: v jakém reklamním systému?
    ONDREX
    ONDREX --- ---
    FERRENC: zkus na ně mystery customer audit :)
    TUSIL
    TUSIL --- ---
    FERRENC: kdyztak mam kontakt na agenturu co dela https://www.facebook.com/SUBARU.CZE/, ktera dokaze i tocit pekny videa

    Jinak rict kdo to dela lip je tezky, kazdej muze mit jiny cile, jiny rozpocty, jinej pristup k materialum od klienta, takze to takhle "zvenku" nepoznas. Muzes sice porovnat, kdo ma lepsi cisla (jak casto publikujou, jakej maj pomer likes/shares/comments), ale nemusi to nutne vypovidat o tom, ktera agentura to dela lip. Taky je dulezita cilovka, pro me se na prvni pohled bude delat lip content pro AUDI, ktery vnimam jako vetsi "love brand" nez Toyotu.
    BOBASH
    BOBASH --- ---
    FERRENC: Mě přijde že trochu líp to dělá Toyota, jsou kreativnější a rozmanitější, plus mi takhle na lehkej první pohled přijde, že jim to dává víc lajků...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam