• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    prepis casti rozhovoru s Arcibiskupem Dukou

    V mnohych jazycich chybeji nektera slova. My mame napriklad v liturgii problem, ze vsechny narody neznaji chleba, u Eskymaku je potom problem rici "hle, beranek bozi". Zadneho beranka totiz nemaji...
    ... jak se to pak preklada?
    "Hle, tulen bozi". Udelali to misionari, je to urcity problem, ale potrebovali jim to priblizit.
    [ O_HM @ oO( ) psychedelické memy ( )O๑.. ॐ ..๑O( ) psychedelic memes ( )Oo ]
    AACHEN
    AACHEN --- ---
    DAROS
    DAROS --- ---
    Rozvášněný dav se chystá kamenovat hříšnou ženu. Ježíš gestem zadrží dav a říká: "Hoď kamenem, kdož jsi bez viny!" Z davu vyletí dobře mířený šutr a žena se sesouvá na zem zborcená krví. Ježíš se obrátí do davu s vyčítavým pohledem: "Ale no tak, mami."
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    V letadle z Irska se octli vedle sebe mladá žena a kněz.Po nějaké chvíli se žena odvážila kněze oslovit:
    "Otče, mohu vás poprosit o laskavost?"
    "Ale jistě, dcero. Co pro vás mohu udělat?"
    "No... víte, koupila jsem mamince k narozeninám drahý vysoušeč vlasů, prostě fén. Je ještě v krabici, nevybalený. A beznadějně přesahuje limit osvobozený od cla.Takže oni mi jej určitě seberou. Mohl byste jej pronést prohlídkou? Třeba pod svým šatem?"
    "Ach, dcero... rád vám pomohu. Ale varuji vás: nebudu lhát!"
    "Ale s vaší poctivou tváří, otče... nikdo se vás na nic ani nezeptá!
    Ujednáno. Po přistání došli k pultu, kněz před ženou.
    A už zaznělo: "Otče, máte něco k proclení?"
    "Od temene své hlavy až po pás nic..."
    To je ale divná odpověď - " a od pasu po podlahu?"
    "Nu... úžasný přístroj, určený k tomu, aby dělal radost ženám... zatím však nepoužitý!"
    "Kristepane! Běžte, otče... Další!"
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Příspěvky do kostelní pokladničky hodně poklesly. Naštvaný farář řekl po kázání svým ovečkám: „Bratři a sestry, je mezi námi muž, který má hříšný poměr s manželkou jednoho z nás. Pokud se v pokladničce na milodary neobjeví do večera 500 Kč, zveřejním jeho jméno. Večer v ní našel 27 pětistovek a jednu dvoustovku se vzkazem: „Pro lásku boží, otče, počkejte mi do zítra, někde ty tři stovky seženu.“
    MATHES
    MATHES --- ---


    (ukradeno z NIH)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    repast ze stripu, snad nebylo :)

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Mimochodem, je to starý, určitě to spousta lidí zná, ale je to asi nejlepší blasfemie EVER :)

    ‪Kabaret Caligula - Jidasku, kamarade‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=Bf70SsG7EdQ
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ADAMM: Pokaždý když si ho bereš, umře koťátko a nahoře si dělaj čárky;)
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    AIM_FREEMAN: mám doma :)

    If You Don't Sin, Jesus Died for Nothing. Shirt from Zazzle.com
    http://www.zazzle.com/if_you_dont_sin_jesus_died_for_nothing_tshirt-235556463599005401
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    DARKIE
    DARKIE --- ---
    AIM_FREEMAN: 23! :)
    PATRICYO
    PATRICYO --- ---
    Na chodníku leží mladý Polák, kolem něj parta výrostku z Hitlerjugend, kteří do něj kopou. Náhle se vedle zastaví další Polák a říká:
    "Chlapci, já bych do něj nekopal... Víte, já jsem prorok a vidím do budoucnosti a z toho mladíka bude jednou papež."
    Jeden z Hitlerjugend se otočí a říká:
    "Pche, tak jestli z tohodle bude papež tak já budu hned po něm"
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Ještě jeden na písničkové motivy...

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Koupil jsem si teď na Islandu... kdo neznáte, tak doporučuju: http://www.dagsson.com
    Česky také k dispozici: http://www.kosmas.cz/hledani_vysledek.asp?autor=Hugleikur%20Dagsson

    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    SH_PANDA
    SH_PANDA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam