• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    http://twitter.com/Kojot666/status/207205033484361728

    Přistoupil Ježíš k hadovi a pravil: "Vstaň a choď!" Had vstal a šel.
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ukradeno z ústavu.
    PATRICYO
    PATRICYO --- ---
    REFALLENONE
    REFALLENONE --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    PATRICYO
    PATRICYO --- ---
    Filtr ml(í)čí

    Jeptiška a mnich putovali napříč obrovskou pouští. Když byli za polovinou cesty, jejich velbloud zdechl.Narychlo postavili stan a zapálili oheň, doufaje, že je někdo uvidí a zachrání.Když ani modlitby nepomáhaly a začínaly se jim tenčit zásoby vody, jali se přemýšlet nad blížící se smrtí.Mnich: "Sestro, víte, teď, když nás najisto čeká smrt, měl bych jednu prosbu. Vždy jsem si přál alespoň jednou spatřit nahé ženské tělo. Myslíte, že byste se mohla svléci a nechat mne se na vás podívat?"Jeptiška chvíli přemýšlí o jeho prosbě a pak souhlasí. Když se začne svlékat, povídá:"Víte, otče, já vlastně nikdy neviděla nahého muže. Myslíte, že byste se také mohl svléknout?"Po krátkém přemýšlení se mnich také svlékl. Jeptiška povídá: "Otče! Co je zač ta malá věc, co vám visí mezi nohama?" - "To je, moje dítě, dar od Boha. Když to do Tebe vložím, stvoří to nový život." - "Na mě zapomeňte, otče. Strčte to do toho velbouda!"
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---


    ..já musim..tenhle pán prostě..viz obrázek;)
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    BAMBOT
    BAMBOT --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    ILTU
    ILTU --- ---
    HWLLFFRDD: Tatík na ČVUT studoval a pružnost a pevnost ho provázela v nočních můrách až do závěru života. Myslím, že to byl i důvod, proč odešel na dopravní.
    Nápis Servít je vůl našli s mámou v 1968 i v Jugoslávii vyrytý na obří agáve. Já našla Servíta v posluchárně na VŠZ v Jihlavě.
    LUKAS87
    LUKAS87 --- ---
    počítá se tohle?

    HWLLFFRDD
    HWLLFFRDD --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam