• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    Klub s vtipů s náboženskou tématikou.
    • U humoru v jazyce jiném nežli českém, slovenském či anglickém vkládejte prosím překlad, pokud máte pocit, že k přeložení textu nestačí online slovníky.
    • Pokud znáte autora vtipu, rozhodně jej napište.
    • Ne každý sleduje všechny humorem se zaobírající kluby na nyxu, pamatujte na to.
    • Filtrujte! než vložíte.
    • Vládne zde ošklivá diktatura.
    rozbalit záhlaví
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    DREWDARK: Zapomnels, ze lod je multidimenzionalni, staci zahnout za roh a clovek je u zachodu 10 km daleko.
    DREWDARK
    DREWDARK --- ---
    DAROS: Takovy zivot udrzbare musi byt super. Rano vstanu, jdu 8 kilaku k vytahu. Sjedu do dvojky a jdu 6 kilaku pro vercajk. Pak zase 6 kilaku zpatky k vytahu a v cilovem patre 10 kilaku k zachodu, ktery je treba opravit. A hrome, zapomel jsem hasak...
    SATAI
    SATAI --- ---
    ALDARION: Tak, tak. To umi az Prometheus class ;)
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    DAROS: 666m vysoká patra jsou dobrý detail. :) Stejně jako možnost odpojení hned dvou sekcí lodi od hlavní části v případě potřeby - to neumí ani Enterprise. (Původně jsem se chtěl pohošovat, že na nákresu nejsou pohonné systémy lodi, ale chápu, že tak důležité informace se neříkají každému ještírkovi na potkání.)
    DAROS
    DAROS --- ---
    Jen neznam moc křesťanskou symboliku ale vyska lodi je 8km a ma 12 pater. Tj kazde patro ma 666m (pro presnost 666,6 preriodickych). On i ten zbytek...
    AEON
    AEON --- ---
    a jeden betlémek, když máme ten advent

    AEON
    AEON --- ---
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    Do trafiky pro Rock & Pop,
    přišel ráno prorok a pop.

    K. Plíhal
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    U zpovědi:
    "Víte, pane faráři, já občas někoho ošidím nebo okradu, ale zase dávám peníze na dobročinné účely, takže ono se to tak nějak vyrovná.
    A taky zahýbám ženě se sousedkou, ale zase nosím ženě co chvíli nějaký dárek, takže ono se to tak nějak vyrovná."
    "Víš co, synu? Stvořil tě Bůh, ale vezme si tě čert, takže ono se to tak nějak vyrovná."

    [ REFALLENONE @ Textove ftipy - taky ste na modemu a vecne se opakujici obrazky vam kazi pozitek? /pouze cj, pripadne slovencina/ ]
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    SALVATOR: No, těch nijak zvlášť moc neznám. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    HAROLD: Nebo latrináliím?
    HAROLD
    HAROLD --- ---
    THOMASMORTA: Což docela odpovídá i některým nejstarším dochovaným margináliím v češtině. :)
    THOMASMORTA
    THOMASMORTA --- ---
    TYRKYS2: Nejvíc mě na tom vtipu baví nápis "páter Servít je vůl"
    TYRKYS2
    TYRKYS2 --- ---
    IKA
    IKA --- ---
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    KERRAY
    KERRAY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam