• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    Klub s vtipů s náboženskou tématikou.
    • U humoru v jazyce jiném nežli českém, slovenském či anglickém vkládejte prosím překlad, pokud máte pocit, že k přeložení textu nestačí online slovníky.
    • Pokud znáte autora vtipu, rozhodně jej napište.
    • Ne každý sleduje všechny humorem se zaobírající kluby na nyxu, pamatujte na to.
    • Filtrujte! než vložíte.
    • Vládne zde ošklivá diktatura.
    rozbalit záhlaví
    DELLAMORTE
    DELLAMORTE --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    btw tenhle tu už byl?

    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Když v katedrále Notre-Dame v Paříži kázal proslulý P. Lacordaire OP, proslulá osobnost své doby, znamenitý teolog, tak bývala katedrála tak plná lidí, kteří kázání pozorně naslouchali, že zloději v klidu mohli krást peněženky lidem z kapes.

    Když kázal v plném kostele v Arsu Jean-Marie Vianney, farář arský, jeho kázání bylo vždy tak zajímavé, že zloději zase vraceli ty ukradené peněženky zpátky.
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---


    farář Schober si nebyl jistý, jestli si měl nový krucifix skutečně koupit v IKEA
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    Dva snorerove sedi na chodniku v nejakem irskem meste. Jeden drzi velky kriz a druhy zidovskou hvezdu a oba maji klobouky do kterych vybiraji almuzny. Kazdy kdo jde kolem se podiva na jednoho, na druhyho a zatvari se pohorsene na toho s tou hvezdou a pak daj okazale penize do kloubku toho snorera s krizem. Takze po chvili je jeden klobou uplne prvni, kdezto druhy je prazdny.
    Knez to pozoruje a posleze prijde k tem dvoum muzum. Obrati se na snorera s zidovskou hvezdou a rika:
    "Nevsiml jste si, ze Irsko je krestanska zeme? Nikdy nemuzte ziskat almuznu, kdyz budete drzet zidovskou hvezdu."
    Muz, ktery drzi v ruce hvezdu se otoci na toho s krizem a rika: "Koukaj, Izak, kdo se nas snazi ucit marketing."
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---

    FIONOR: :) že vládne světu, je mi známo, ale že Bestieho můžu v sobe tak jednoduše unleashnout, jsem netušil .)
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    ALDARION: Carpe Jugulum, rodina Strakupírova. Hrabě, Vlad, Lacrimosa... a tu matku si nevzpomenu.
    ALDARION
    ALDARION --- ---
    AIM_FREEMAN: Takovéhle věci mi vždycky připomenou pasáž z Pratchetta - nepamatuji si už přesně knihu - v níž starý upír trénuje svou rodinu v odolnosti vůči různým náboženským symbolům, což nakonec vyústí v to, že jim každá spára mezi dlaždicemi a flek na zdi připomínají nějaké mystické znamení (kterého se bojí). :D
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---


    žeby?!;-)
    VIXLE
    VIXLE --- ---
    TEDDYBEDDY
    TEDDYBEDDY --- ---

    Až totiž bude dán rozkaz, až zazní archandělův hlas a Boží polnice, sám Pán sestoupí z nebe. Napřed vstanou zemřelí křesťané… (1Sol 4,16)
    SATAI
    SATAI --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    Víte, že když zpřeházíte písmena ve slově „náboženství“, dostanete „iábožstvne“?
    Přesně, pořád to nedává žádný smysl.

    @rgacz
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    @Profi_vojak

    Jak by dnešní nejčastější rozhovor v kanclu vypadal v podání Ježíše?
    A: "Čus Ježíši, co svátky?"
    B: "Ani mi nemluv, byl jsem totál mrtvej."
    AIM_FREEMAN
    AIM_FREEMAN --- ---
    SATAI
    SATAI --- ---
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam