• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    Zvláštní, že tenhle tu ještě není. Slyšel jsem ho poprvé přímo od Halíka :)

    Sejde se katolický kněz, mohamedánský imám a židovský rabín. Baví se o víře a začnou se také bavit o síle modlitby. Katolický kněz říká: "To jsem jednou šel zaopatřovat nemocného do vzdálené vesnice. Jdu přes les, pole a louky, naráz se přihnaly mraky, šílená bouřka, průtrž mračen, nebylo kam se schovat. Tak kleknu, prosím Boha o ochranu. Naráz - všude okolo liják, nade mnou modrá obloha a já jsem v suchu došel až k cíli!" Mohamedán na to: "To je nic, tobě šlo jen o zdraví, mě šlo přímo o život. Jel jsem na velbloudu pouští. Naráz se přihnala písečná bouře, nebylo kam se schovat. Padnu k zemi a prosím Aláha o ochranu. Naráz - všude okolo bouře, nade mnou modrá obloha a já jsem v bezpečí dojel k cíli!" Židovský rabín na to: "Pánové, to není nic proti tomu, co jsem zažil já. Jdu v sobotu v Paříži po hlavní ulici a naráz uvidím na zemi plnou peněženku. Chci ji zdvihnout, ale naráz si uvědomím, že je sobota - šabat a já se nesmím dotýkat peněz. Přece tam ale tu peneženku nemůžu nechat ležet. Pozvednu oči k nebi, modlím se k Hospodinu. Naráz - všude okolo sobota, nade mnou úterý!"
    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    Jeden poněkud techničtější

    KAMAHL
    KAMAHL --- ---
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    KONEFF
    KONEFF --- ---
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    TAP: Ježíš to samozřejmě ví a má fištróna, takže mění stanoviště:) Jak vidno z tvého obrázku, minimálně jednou už byl odhalen.
    TAP
    TAP --- ---
    PERPLEX: taky, furt čumim na ten gauč, pže starý dobrý

    PERPLEX
    PERPLEX --- ---


    chvilku mi to trvalo...:)
    AEON
    AEON --- ---
    ..sharing as adviced. (and LOL!)

    TRILOBYTE
    TRILOBYTE --- ---
    Katolík se baví s Židem o náboženských otázkách.
    -Jednomu nerozumím,-říká katolík.-Jste vzdělaný člověk, jak můžete věřit, že Židé přešli přes Rudé moře?
    -Snad máte pravdu,-odpověděl Žid.-Ale jak se dá uvěřit, že Ježíš Kristus po smrti vstal z mrtvých?
    -To je něco jiného,-říká katolík.-To je pravda.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    XSCARP
    XSCARP --- ---
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    už je po Vánocích... ale co :)

    ADAMM
    ADAMM --- ---
    koukám, že tohle nebylo, ne?


    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam