• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    GREATDRAKENáboženské vtipy aneb i Bohové mají smysl pro humor
    HNILOB
    HNILOB --- ---
    Proč Bůh stvořil nejdříve muže a až pak ženu?
    Protože u každého mistrovského díla se nejdřív začíná hrubým náčrtem.
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Stařec umře a přijde do nebe, kde ho Ježíš přivítá: Buď vítán! Jak se jmenuješ? Já ti nevím, povzdechne stařec, jsem tak starý, že už si nevzpomenu ani na jméno. A pamatuješ si aspoň něco? ptá se Ježíš. A to zas jó, na to stařík, a začne šátrat v paměti. Vzpomínám si, že jsem býval tesařem, ale to není tak důležité... Zajímavější byl můj syn, ten byl doopravdy zvláštní. On to nebyl tak úplně můj syn, ale já jsem ho vychovával... Už samotný počátek jeho života byl... no já bych se nebál říct přímo zázračný. A když pak trochu vyrostl, tak za ním chodily davy, aby ho slyšely... a ty kejkle, co předváděl! A měl i nepřátele, bylo to vážné, šlo mu o život, ale nakonec všechno – zas jakýmsi zázrakem – dopadlo dobře... A zatímco ještě mluví, Ježíšovi se jiskra zaleskne v oku, úsměv mu rozzáří tvář, i rozpřáhne náruč a zvolá: Papá! Načež stařec rozjasní tvář, rozpřáhne náruč a zvolá: Pinocchio!
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    ECLIPSE
    ECLIPSE --- ---
    Klášter Sv. Kateřiny na Sinaji, kde roste "hořící keř", který vyjevil Mojíšovi desatero. Ještěže za Mojžíše nebyly hasičáky.

    ERGOSUM
    ERGOSUM --- ---
    Víte jak si chcete přikořenit jídlo, aby bylo zajímavější a místo toho se vám tam vysypete celá kořenka?
    Už tušíte proč je na světě tolik pitomců?
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    RIVA
    RIVA --- ---
    ADAMM
    ADAMM --- ---
    priest: [hangs up the phone after talking to his boss for over an hour]"okay, that took a lot of convincing but i managed to talk him round.. yes, you can marry a penguin"
    me: "omg he'll be so pleased"
    priest: "wait, did you just say he?"
    me: "yes"
    priest: [picks up phone again]
    FEEDER
    FEEDER --- ---
    JONY
    JONY --- ---
    PERPLEX
    PERPLEX --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    SCHWEPZ
    SCHWEPZ --- ---
    KILLIAN
    KILLIAN --- ---
    Když Bůh řekl: "Budiž světlo," zvuk už musel existovat.
    Jaroslav Dušek
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam