• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DESPERADO123Děkujeme, odcházíme - podporujete lékaře v boji za jejich požadavky?
    IHAY
    IHAY --- ---
    DESPERADO123: tebou zmíněný "paradox" jen odpovídá tomu, že lékař se soukromou praxí ke svému profesnímu riziku přibírá ještě riziko podnikání. rozdíl v platech podle mě není nikterak propastný a je podle mě vpořádku. dělat rozdíl mezi zubařem, kožním a chirurgem na základě toho, kdo zachraňuje životy, nemá smysl. všichni mají zhruba stejnou míru zodpovědnosti.

    co se týče problému obecně - chápu lékaře, že bojují za lepší podmínky, není se co divit. zvolená forma ovšem budí velkou nevoli a lékaři dost možná na svou snahu nakonec doplatí

    _H2O_: nesmysl, v momentě kdy se zraníš okamžitě tyhle bludy vypustíš z hlavy a přiběhneš do nemocnice .. je sice pravda, že je v medicíně obecně kladen větší důraz na léčbu symptomů, než příčin nemocí a medicína postrádá komplexnější pohled na člověka. ale volba, jestli na chřipku budeš užívat léky, nebo zalezeš do postele a budeš se léčit bylinkami, či zvolíš jinou alternativní léčbu jen jen na tobě ... a to, že musíš platit pojištění je problém systému obecně a ne medicíny samotné
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    Vyhrožování lékařům a zneužívání zákona není cestou k řešení krize - ZDN
    http://www.zdn.cz/denni-zpravy/komentare/vyhrozovani-lekarum-a-zneuzivani-zakona-neni-cestou-k-reseni-krize-456898
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    Co se mě týče tak mi se lékařům nedivím. Už jen paradox, že zubař se soukromou praxí má cca 80000 Kč hrubého a lékař v nemocni, který denně zachraňuje životy má průměrný plat 47000 Kč hrubého, tak si člověk říká, že je asi něco špatně.
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    DESPERADO123
    DESPERADO123 --- ---
    _H2O_
    _H2O_ --- ---
    Co se mých osobních zkušeností týká, je pro mě celé zdravotnictví jeden velký podvod na lidech..spíš škodí, jen se to nazývá "pomocí"...
    Všechna čest inovativním lékařům s alternativním přístupem, ostatní podoporuji max. v jejich odchodu..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam