• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    MODROPULOS
    MODROPULOS --- ---
    KYRBI: Spotify náruživě používám jako fantastickou věc pro poslech hudby z telefonu na cestách. Apple Music bych vyzkoušel rád, ale jako uživatel Windows Phone mám definitivně po ptákách… Takže už jen kvůli tomuhle u mě Spotify jednoznačně vítězí :-)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    jo, jeste ma spotify pluginy (treba texty apod, coz je prijemna featura)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    zkousim

    pro spotify hraje to ze se mi vic libi a pride mi prehlednejsi, vidim co poslouchaj sledovany lidi a mam aplikaci pro android (to chapu ze se casem pravdepdobne vyresi).

    pro apple music hraje to ze tam je o neco vic hudby (zatim sem nenasel nic, co by na apple music nebylo a na spotify jo, naopak uz sem par veci nasel (dr. dre, starsi alba cage nebo vanessy napr...)
    plus je ten peknej zmensenej prehravac

    bohuzel to pro spotify nevypada moc dobre, ten design je otazka zvyku a pak uz nebude mit co nabidnout oproti apple music
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Já jsem Windows/Android uživatel ale i přesto jsem se rozhodl pro Apple Music, zatím se mi to líbí, takže ty 3 měsíce vyzkouším a pak se rozhodnu jestli budu platit, když se sejde 6 lidí a platí si rodinný balíček, tak to vychází na pěkných 40,- měsíčně.

    Jinak GUI se mi moc nelíbí ale myslím, že to časem spraví. A ještě se mi líbí funkce mini přehrávače vždy nahoře.
    Viz. pravý dolní roh

    LUKYN
    LUKYN --- ---
    KYRBI: Zkousim, dost se mi libej jejich playlisty ktery kazdej den nabizej na zaklade toho co posloucham/lajkuju - zatim me velice prekvapujou ze se trefujou do vkusu. Jinak s UX/UI udelali nekolik nestastnejch rozhodnuti, ktery snad casem doladej...
    DOOSH
    DOOSH --- ---
    KYRBI: Zkouším, streamingová služba, nic revolučního to dnes již není :) Pro běžného uživatele Applu zřejmě dobrá volba kvůli integraci v ios/osx. Mě tam zásadně chybí scrobbling do last.fm, ten funguje pouze z desktopu. Na spotify mě taky baví vidět, co zrovna poslouchají přátelé.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Zkouší tady někdo Apple Music? :)
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    LEONID_EK: jo tys mel nakou free trial.. tak mozna proto, ja to mam na rok a nic se mi nemaze no..
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    jde o to, ze ja to mel prvni mesic jako "premium" ale plati se to az po uplynuti teto free verze. nakonec to dopadlo tak, ze jsem v "your music" nasel jak oblibene umelce, tak alba, ale musel jsem si je stejne znovu stahnout do offline, ale hadam ze tedkom uz dalsi mesic mi to normalne zacne strhavat penize a tyhle problemy odpadnou.
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    XLEEF: Ah, já myslel, že se mu to smazalo z "Your music". :)
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    KYRBI: no kdyz names premium tak to ani stahovat do offline modu nemuzes.. tak co by se ti mazalo...
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    LEONID_EK: Taky se mi nic nemaže a to nemám ani prémium.
    XLEEF
    XLEEF --- ---
    LEONID_EK: me se nic nemaze.
    LEONID_EK
    LEONID_EK --- ---
    predem se omlouvam, jestli uz tahle otazka nekolikrat padla, ale hledal jsem a nenasel.
    pouzivam spotify premium prvni mesic a dnes mi zmizely ulozene alba do offline rezimu, vsechny jsem je poslouchal a v my music me zustali pouze oblibeni interpreti.
    kdyz jsem se dival na strankach do help a pochopil to spravne, tak se ti alba po mesici "vymazou" pouze kdyz je neposlouchas nebo se mylim?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KEJML: V tom případě se omlouvám, že jsem tu šířil propagandu o klávesových zkratkách. :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    KYRBI: Multimediální klávesy fungujou, ale globální klávesový zkratky jsou něco jinýho
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KORINKOWICZ: No, já mám notebook, na kterém jsou multimediální tlačítka přes Fn klávesu, například play/pause je Fn + Home. A tyhle klávesy Spotify detekuje bez jakéhokoliv problému. :)
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    KYRBI: fakt? ja zkousel googlit a nic jsem prave nenasel.... jak teda davas napr. play/pause, kdyz jsi treba v prohlizeci?
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    KORINKOWICZ: Vždyť globální klávesové zkratky fungují v základním Spotify.
    KORINKOWICZ
    KORINKOWICZ --- ---
    Ouje! Plugin pro globální klávesový zkratky! Konec nutnosti přepínání do aplikace, když chcete pausnout muziku. Jen pod Windows teda ...

    Toastify - Home
    https://toastify.codeplex.com/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam