• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VINC: Německá jde a v cz půjde... jako dárek kupujeme vouchery s předplatným premium Spotify.
    VINC
    VINC --- ---
    existuje nějaký způsob jak darovat předplatné na spotify? Když koupím německou verzi půjde to uplatnit v CZ? Díky
    KULA
    KULA --- ---
    Zkusil jsem filtrovat v klubu ale nenašel nic relevantního, měl jsem Huawei Android 6. Zcela bez problému. Teď mám Samsung Android 9, jak systém tak app v poslední aktualizaci a dost často se mi stává, že jakmile zhasnu displej, aplikace přestane hrát. Pak se třeba 30 sekund znovu probudí a chvíli hraje aby po chvíli zase přestala. Pomůže jen ukončení aplikace a nové zapnutí. Jenže pak člověk zase zapne displej kvůli něčemu jinému a story se opakuje.
    Netušíte, nezaslechl jste někdo? Nebo je to má kombinace HW a SW, kdy problém po některém z updatů odezní?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    FATBOZZ: aha, ja to pochopila, ze mas opacny problem, ze nehraje a ty chces, aby hralo.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ELWERINE: Ja to potrebuju, ale kdyz zamknu pc, tak aby spotify prestalo hrat.
    Zkousel jsem nircmd + https://nircmd.nirsoft.net/sendkeypress.html s multimedialni klavesou pause ve windows scheduleru a nepomohlo.
    Nemam multimedialni klavesnici, muze to byt tim ? Pripadne jak tuhle situaci vyresit ?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    FATBOZZ: stahnout si aplikaci do PC. Ted jsem to zkusila a i pres uzamknuti PC hraje dal, dokonce s moznosti volby dalsiho songu...
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Existuje nejaky doplnek do Firefoxu ci resit jinak ze kdyz si zamknu PC, tak se mi spotify zapauzuje ?
    OLA44
    OLA44 --- ---
    CERMINEK: jo ale me treba nekdo posle ve zprave link na song, na nej kliknu a spotify mi na nej skoci a opusti ten playlist prave
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OLA44: když ti hraje playlist a kdekoliv jinde najdeš song, který si cheě poslechnout a pak se vrátit k playlistu, tak ten song zaadíš do fronty, dohraje aktuálně hrací skladba, přehraje se ta, kterou chceš slyšet a pak se pokračuje v playlistu.
    OLA44
    OLA44 --- ---
    CERMINEK: asi mi nerozumis
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    OLA44: "Přidat do fronty"
    OLA44
    OLA44 --- ---
    Ahoj, nevite jestli se da vratit do playlistu na posledni prehravanou skladbu? Jde mi o to ze posloucham naky playlist, do toho mi nekdo posle link na pisnicku. Poslechnu, pak dam zpet a jsem na zacatku playlistu. Ten je treba dlouhy a ja navim u ktereho songu jsem skoncil...neznam nazvy...dik
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    GEGI
    GEGI --- ---
    CRUSHEER: děkuju, zkusím
    CRUSHEER
    CRUSHEER --- ---
    GEGI: zkus soulseek
    GEGI
    GEGI --- ---
    ahoj, dá se nějak ze spotify dostat mp3? nebo jiný formát? jde mi o jednu skladbu. Google fu nenachází nic funkčního. Díky za radu
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    VITECH: Browse a tam New Releases

    Lepsi to nebude...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    VITECH: vsechno custom je "your library"
    VITECH
    VITECH --- ---
    Jde o sekci (nebo jak to nazvat - oddíl. Není to playlist.
    VITECH
    VITECH --- ---
    ELWERINE: Neni
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam