• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ERRORSpotify - cloud music player
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    FATBOZZ: Nás to vyhodilo jednou, že nejsme rodina, takže si přátele založili nové účty s mým přijmením a nyní to prochází i když jsme každý úplně jinde.
    HERKULES
    HERKULES --- ---
    FATBOZZ: Prostě vyplňte stejnou adresu v registraci a cajk
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    FATBOZZ: a jeste dodatek, kolegove jsou taky "family" members, nebydli spolu a taky dobry. I kdyz bydli oba v Praze.
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    FATBOZZ: muj family member je dlouhodobe v Africe a tak ruzne po svete a ani v CR nejsme na blizke adrese a dobry. Uz neco pres 3 roky myslim.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Zajimala by me. Praktická zkušenost s family účtem a ověřování lokace dle smluvních podmínek. Chteli by jsme si zřídit rodinný ucet, ale každý clen bydli jinde v republice. Návštěva tak jednou za 3 měsíce.
    DENISS
    DENISS --- ---
    Ahoj, rád bych se přidal k někomu do Family. kdyby někdo zakládal, dejte prosím info. děkuji
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    MALEK: Na mobilu je přepínátko
    MALEK
    MALEK --- ---
    neví někdo jestli je aktuálně ve spotify možnost přehrát všechny skladby, které mám stažené do offlinu? nemyslím tím pouze skladby, které označil likem, ale prostě všechnu hudbu co je stažena pro přehrávání bez netu... googlil jsem a prý kdysi ve spotify taková funkce byla, ale nejspíš byla odstraněna
    SRNECEK
    SRNECEK --- ---
    Ahoj, stalo se vam, ze se vam spotify pripojil k jinemu uctu? Behem jedne hodiny jsem se dvakrat prepl na nejaky cizi ucet, poznal jsem to podle nahle zmeny skladby.
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    Dají se někde se Spotify řešit bitrate per track? Našel jsem spoustu která jsou očividně jen na 160 a poslech je znatelně distorted / drnčí - i když mám premium a kvalitu Very High (tj. mělo by být 320).. Fakt mě to rozčiluje hlavně u toho co znám ještě z CD.
    BIO23
    BIO23 --- ---
    Dix
    VITECH
    VITECH --- ---
    BIO23: No ideálně znát název playlistu a vyhledat, když ne, tak vyhledat uživatele a v jeho public playlists si jednoduše playlist followneš..
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    BIO23: Klikneš na tu obří lupu a pak napíšeš co hledáš
    BIO23
    BIO23 --- ---
    VITECH: mužeš mi prosím říct jak by to šlo v telefonu? nedokážu na to zaboha přijít. mám placenou verzi
    VITECH
    VITECH --- ---
    BIO23: jde
    BIO23
    BIO23 --- ---
    ahoj, je možné si pustit cizí playlist v android verzi? jsem línej si to skládat sám
    CERMINEK
    CERMINEK --- ---
    VINC: Německá jde a v cz půjde... jako dárek kupujeme vouchery s předplatným premium Spotify.
    VINC
    VINC --- ---
    existuje nějaký způsob jak darovat předplatné na spotify? Když koupím německou verzi půjde to uplatnit v CZ? Díky
    KULA
    KULA --- ---
    Zkusil jsem filtrovat v klubu ale nenašel nic relevantního, měl jsem Huawei Android 6. Zcela bez problému. Teď mám Samsung Android 9, jak systém tak app v poslední aktualizaci a dost často se mi stává, že jakmile zhasnu displej, aplikace přestane hrát. Pak se třeba 30 sekund znovu probudí a chvíli hraje aby po chvíli zase přestala. Pomůže jen ukončení aplikace a nové zapnutí. Jenže pak člověk zase zapne displej kvůli něčemu jinému a story se opakuje.
    Netušíte, nezaslechl jste někdo? Nebo je to má kombinace HW a SW, kdy problém po některém z updatů odezní?
    ELWERINE
    ELWERINE --- ---
    FATBOZZ: aha, ja to pochopila, ze mas opacny problem, ze nehraje a ty chces, aby hralo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam