• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ELVE4791Euro trip
    Dobré tipy na cestování kolem evropy i kousek za ní.
    rozbalit záhlaví
    BAABA_BAABA
    BAABA_BAABA --- ---
    V okolí Bovce je toho spousta - Mangartske sedlo, Vršič, Krajnská Gora, Zelenci, Lepena, vodopad Kozjak, Tolmin Gorges, Triglavska jezera...
    Je tu nekolik kaňonů kam se dá jít, kdybys chtěl víc info, klidně napiš.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZAPLO05: Rozumim. Me se treba ve SLO libila Velka planina.
    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    KOC256: Asi bych to raději nechal jen na ty tři/4 zeme a chceme jet až v září, kdy nebudou lidi .) A jeste máme s sebou psisko...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZAPLO05:
    No zalezi jak moc co chcete videt. Ale za 14 dni jsme to natahli az do Makedonie, Albanie, Srbska a nahoru.

    V tom lete je vsude plno lidi, tak zalezi zda ti nevadi. Jinak ja radeji bez lidi Ohrid, Golem Korab, ... A s lidma Mostar.
    ZAPLO05
    ZAPLO05 --- ---
    Ahoj cestovatelští https://en.mapy.cz/s/3wGh8
    Chcu se zeptat - plánujeme an 14 dní cestu ČR-Rakousko-Slovinsko-Chorvatsko-(Madarsko) a zpět do ČR.
    Můžete mi, prosím, někdo dát tip kam odbočit a kam si zajet? z té trasy co posílám odkazem
    Rakouskou - Hallstatt. Je jestě něco plus mínus cestou, co stojí za to?
    Slovinsko - Klasika: Bled, Lublana, Koper, Triglav,... Slovinsko máme jako hlavní destinaci..
    Chorvatsko: Pula, Plitvická jezera, Zagreb
    Zatím mám jenom pár bodu a opravdu přibližnou představu o trase. Budu rád, za každý tip. Dík
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Pokud by chtel nekdo tip na trip, tak ted jsem jel trasu Ostrava - Istanbul vlakem (inspirace Orient Expressem). Celkem parada, pokud je pro vas cesta cil :)

    Samozrejme nejede primak...

    Ostrava - Budapest
    Budapest - Belegrad (prestup na hranicich)
    Belegrad - Sofia (primak jen v lete, takze ja prestup v Niš a Dimitrovgrad - z Niš taxikem bo mi vlak ujel)
    Sofia - Istanbul
    A pak zpatky do Kosic letadlem a vlakem domu.

    Cele ctvrtek odpoledne az zitra (utery) brzo rano doma :).
    PIETON
    PIETON --- ---
    Salus! Pokud by se našel někdo jedoucí vozem směr Balkán, nechť mne prosím kontaktuje. Poptávám 2 volná místa + batohy, ideálně s odjezdem z ČR kolem 28. srpence. Můžem přispět na cestovní náklady.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    PAKKA:
    Vypadá dobře, tak možná za rok...
    PAKKA
    PAKKA --- ---
    KOC256: https://travel.sygic.com/cs

    pro plánování vejletů používáme tyhle webovky, zároveň si můžeš ty mapy stáhnout do mobilu atp..sdílet s lidmi svůj itinerář atp..má to někdy své mouchy, ale fakt super věc :]]
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Po dvou letech zvířím usedlý prach...

    V čem plánovat výlet... MYšleno mapu, kde bych měl okruh, nějak snad i rozumně naklikal milníky (dny/hotely)
    + další průjezdní body, kde bych si psal případné poznámky, proč ten bod tam je. Existuje něco takového?

    Napadla mě google mapa, která se asi dá, ale pokud je něco k tomu přímo určeného...
    KATCHKA81
    KATCHKA81 --- ---
    nechysta se nekdo smer Orebic? idealne nekdo s ridicakem,at se muzeme stridat za volantem
    MRSKULLPTURE
    MRSKULLPTURE --- ---
    Hledají se 2 lidi (2 už jsme) na roadtrip směr Portugalsko, od 16.8. do 31.8., cena za dopravu do 5000... Rychle se někdo ozvěte, JE TO UŽ ZA CHVÍLI.!
    KORK
    KORK --- ---
    Zdravím, nepohybujete se někdo náhodou v okolí Malagy ? :)
    ALIQUPISO
    ALIQUPISO --- ---
    JUNK: kéž by
    JUNK
    JUNK --- ---
    Pic někdo na zimu na jih??
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KODIZAK
    KODIZAK --- ---
    KOC256: nejaky mam ale nechavam si pro sebe ..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KODIZAK:
    fotky?
    KODIZAK
    KODIZAK --- ---
    cerstve zpatky z vejletu.Praha-Berlin-Den haag-Amsterodam-Brusel-Pariz-po pobrezi spana na gibraltar-tanger.vsechno stopem do ty doby nez jsme prijeli do spanelska tam povetsinou vlakama,busama obcas stop.doba trvani 3 mesice a tejden ,jestli chcete nekdo nejaky info pisnete
    ELODY_MELODY
    ELODY_MELODY --- ---
    pardon za malé OT. Píšu práci o Amsterdamském muzeu a jak dobře nebo špatně zachází s možnostmi, které nabízejí nová média. Letos udělali novou výstavu o historii Amsterdamu, kterou by chtěli primárně oslovit turisty. Kvůli propagaci této výstavy "Amsterdam DNA" si nechali udělat trailer. Kdybyste měli chuť se na ten trailer podívat a odpovědět mi na pár otázek, tak budu moc vděčná https://vuletteren.eu.qualtrics.com/SE/?SID=SV_9SnFgz9vU2YRYji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam