• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    koukam ze MEOW uz projela Chemicals)))
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: jo to moje první dc sem si kupovala v prváku na střední a to je už 7 let a donedávna sem je ještě měla, ale byli červený semišovový a ta barva už stála za hovno a praknul mi tam šev, ale udělali dobrou službu :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: no já měla, nebo teda ještě mám ty superstary adidas a ty držej jak křesťanská víra :)) ale teď už mám druhý nike a nemůžu si stěžovat, kvalitní a držej a kdybych se o ty boty začla starat dřív, tak furt vapadaj jak nový, okopaný špičky už ted nezachráním :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: já měla jednou bílé etniesky a to byli magnety na hovna normálně :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DUSSICKA: mám stejnej problém, jediče černý, maximálně s nějakou barvou a když barevný, tak jedině kožený aby se to dalo umejt :)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    závidím, že dokážete chodit v bílých botech.. moje jsou po jednom dni jako prase, takže jsem to vzdala:)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    MEOW: pěkné...)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    DUSSICKA: hele já mám 41 takže klid .))) taky si v tom přídu jak v malejch pramicích, ale ono to tak strašný neni :)) určitě se vyzkoušet nedaj, ale já už nike kupuju jenom podle čísel, mám doma dvoje a oboje mi seděj a jeslti budou vypadat blbě, tak je mi to jedno, mě se líběj :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    DUSSICKA: no tak treba v palladiu je, maj to spojeny s takovou prisernou hadrovou hrabarnou,, je to velky... ale prosimte,, nikdy sem si toho nevsimla ,)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    různě po nákupáčích? nějak se v nich často nepohybuji, tak vůbec nevím o co jde..) ok.. budu hledat. díky:-)
    a jinak.. 39 a 40 je velkej rozdíl pokaždý když to vidím, nejradši bych si uřízla kus palce u nohy a nacpala se do 39:-)))
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    DUSSICKA: zkus office shoes co sou ruzne po nakupacich, mam tenhle hodne podobnej model tak tri roky starej, akorat nema ty velky oka a nejsou celokozeny, a v moji 39 to teda blbe nevypada a to jedno cislo navic uz se ztrati ,))
    LULI
    LULI --- ---
    AKISAN: obecne Reeboky moc nemusim, ale tyhle jsou krasny!.)
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    DUSSICKA: ty boty.. daj se někde vyzkoušet? viděli jste někde? bojím se koupě přes net, jak mi sednou../
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    BARBARELLA: ty jsou prostě super.. něco takovýho sháním na jaro.. jen nevím, jak s mou lodí velikosti 40 to bude vypadat:_)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: asi má ještě crt monitor .D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    asi vemu tyhle Reeboky)) :)



    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    KAMHA: díky!! nakonec sem vybrala něco jinýho a lepšího :))
    KAMHA
    KAMHA --- ---
    BARBARELLA: zkus julius fashion shop, maj tam spoustu produktu od nich a mimo to jsou v kontaktu (mela jsem tam schovanej nerez od jitrnic pze jsem nechtela postou).. kramek je v ostrovni u narodni tridy
    http://www.juliusfashion.com/
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    AKISAN: jako já teď zkoušela stránky a ani ty už mi nefungujou tak fakt nevim, pěkně mě to štve.... !!
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    BARBARELLA: já tam bral pro ženu nějáký věci před Vánocema a úplně v cajku. Ale to už je vlastně skoro 2 měsíce))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam