• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    TRANQUILITY
    TRANQUILITY --- ---
    a mají tam taky něco pro prdelatý baby? ;) Nebo je všechno úzký až k pláči?
    JEHNECI
    JEHNECI --- ---
    KORA: ne, to opravdu není. Kdysi jsem tam pracovala a zodpovědně říkám, že větší šunty se nikde hned tak nenajdou.
    KORA
    KORA --- ---
    aha! a je to aspon kvalitnejsi, nez NY? asi to checknu osobne
    KORA
    KORA --- ---
    muzete nezkusene (mne) napovedet, co je vlastne zac ten "gate"? jsem si to puvodne spletla s gantem, ale koment od "bara_only_one" me presvedcil o tom, ze to urcite nebude ono. google mi taky moc nerekl.. seznamte me, prosim! .)
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW:
    MEOW: ja chci taky nejakou balonovku!! ale tyhle mi prijdou docela dlouhy, asi potrebuju aby mi byly videt kolena, jelikoz to mam tlusty.)
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    MEOW: a kde je v centru? slyšela jsem o něm, ale do obchoďáků se mi nechtělo... díky :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Tak jsem navštívila gate, nijak unešená z toho nejsem, prostě gate - neni to tam lepší než jinde, naopak míň věcí ve výprodeji, což je pochopitelný.. ale dvoje naušnice a svetřík dohromady za tři kila, velká paráda :-) Ještě se tam musim vrátit pro jedu tašku a druhej světřík, ale to až po vejplatě
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    aha, tak v tom případě je to o pár obchodů níž, ten desigual a už musí bejt taky otevřenej páč už choděj lidi s taškama
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    to je to na rohu? já právě sem koukala že tam byli plakáty desigual
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: supr, díky :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: A to je? Nevím, kde bylo Kenvelo..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: kde??
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    SWEETSKIN: Tak jasně, že jsou extrémy, ve kterých se nedá vydržet celý den.. hlavní problém je v té praktičnosti, jak sama píšeš - kočičí hlavy a jehly, to moc nejde dohromady. Ale je to škoda, vysoký jehly jsou tak krásný...
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    BARA_ONLY_ONE: sice to je o zvyku, ale celý den vydržim na podpatcích do 10ti cm s širšim podpatkem (dost toho nachodim po centru, kde se na jehlách fakt nedá). K vyšším jehlám se pořád odhodlávam, ale bojim se, aby se na ně akorát neprášilo ve skříni...
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: To je jen o zvyku, stejně jako trhání obočí - ze začátku to bolí jak sviň, ale časem už to ani necejtíš..
    NICORETA
    NICORETA --- ---
    MEOW: freshlabels? jeden lepší než druhý ;)
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    ANDREA90: tak to bude krušnej začátek :) ale jsou skvělý!
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    MEOW: No ja jich moc nemam, nejak mi nebavily nikdy, ale ted to hodlam zmenit!!
    Zitra se jdu podivat, co dovezou od Smashe do jednoho kramku :))
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Image and video hosting by TinyPic
    QIWAS
    QIWAS --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam