• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    tvl my little pony, to si na sebe muze vzit jen uchyl ne? :D
    JITTUE
    JITTUE --- ---
    MEOW: uff, díky bohu, že jsem na tvůj příspěvek přišla až teď... zase bych neměla za co žrát :D
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: podobnou mikču jsem si na dálkové cestování busem pořídíla ve slevě (239,-) v NY, akorát má projmutý tvar a super stojáček a kapsy...
    tady ji mám na sobě, ale moc toho vidět není (je to klasická teplákovina a na zip)
    jako na dlouhé letní večery k nezaplacení.)
    ambrozie | we love London – rajce.net
    http://ambrozie.rajce.idnes.cz/we_love_London/#IMG_9301.jpg
    PINK_CICINKA
    PINK_CICINKA --- ---
    MEOW: A byla jsi na tržnici, tam tyhle hity k ohni mají za 100 Kč, ale bacha, abys neuhořela, bývá v nich dost plastu.
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: plast k ohni za dva litry, proc ne :D
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    LINOLEUMKA: respektive projmuti v pase, desnej pytel
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: no predevsim tomu chybi nejaky vypasovani, ale tak co.. stejne si to buchty koupej hlavne ze freshlabels ,)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    MEOW: aneb jak si za tezky prachy zdeformovat postavu :]
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    MEOW: faajn, ve stredu se sjedu na prikopy :) snad ho tam jeste budou mit :)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Kdybyste nektera videla v Zara toto triko, hned hlasit, byla jsem vcera na Chandelu a nemely ho tam

    HELICOOPTER
    HELICOOPTER --- ---
    Dobrý den, mám dotaz, má tu někdo zkušenosti s objednáváním z pacsunu? Mám menší problém s rozměry..
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: uz jsem koukala, ale spis po ty modry.)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Asi máš ten typ postavy, na kterej to šijou :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    _AMBRA_: Bohužel mám s croppem stejnou zkušenost.. vždycky mě něco navnadí na fotce na netu, tak tam vyrazím.. a nakonec je to ošklivej kus hadru, kterej nesedí.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: tý, já ti nevim čím to...

    to, co sem z Croppu házíš, vypadá fakt pekně, ale to co mají u nás na prodejně...to jsou hadry akorát tak na posrání...

    většinou mě zaujmou na první pohled, říkám si "konečně zajímavej kousek!" a když to vezmu na sebe, jsem zděšená...:(( mám docela klasickou postavu, ale hadry od nich mi neseděj, a že pár kousků v záchvatu nakupovací radosti mám

    (špatně šitý švy, extra nízký sedy u kalhot, trička bez kloudnýho tvaru, pásek po týdnu nošení na vyhození) - možná je ta naše prodejna lůzr pobočka, a posílají tam vyřazené hadry, i to je možný, ale to by mě teda FAKT štvalo :/

    (prsotě zavídím ty poslední trika co si hodila!!! :)))
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    MEOW: To musím mít!
    KORA
    KORA --- ---
    MEOW: dlouho sem nebyla nakupovat, diky, mrknu vsude .)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    MEOW: libi jak je oblecena co je to za obchod?
    KORA
    KORA --- ---
    ja potrebuju ty dziny se snizenym sedem a zuzenyma nohavicema! nevite, kde nejaky pekny za rozumnou cenu (700,-) sehnat?
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: NEE!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam