• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    LURIN
    LURIN --- ---
    MEOW: no super, wypadaj celkem libowě akorát newidim welikostní tabulku... newíte jestli je někde ke stažení nějaká univerzální NIkití...??? Zkoušela jsem si w krámu Mko a to mi bylo celkem dost welký...
    LURIN
    LURIN --- ---
    LURIN
    LURIN --- ---
    MEOW: ty blázne, díkes moc ale bohužel to přesně neni ono, co hledam...:( spíš bych to tipla wysloweně spíš na pánskej střih...:( nebo se fakt w dámskym nedělaj...:/
    LURIN
    LURIN --- ---
    zdravim ženy, potřebovala bych poradit kam zajít nebo kde hledat... Sháním 3/4 dámský kraťáky, takowý ty široký skatový pod kolena nebo do půli lejtek... Ať lítám po Praze nebo googlim, nějak nemůžu na nic narazit... díky za tipy...
    KATCHENQA
    KATCHENQA --- ---
    ELESDY: http://www.fler.cz/mum-ray
    nevím co si přesně představuješ, ale já jsem spokojená s velkou černou od mumray, vydrží dlouho hezká, kvalitně ušito, cena přívětivá...
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    HANY_BANY: oo.. puntíky:) to by pod tím bílým nemuselo vypadat zle:)
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    DUSSICKA: Bershka je taky prodava a i ruzne barvy ja si tam kupovala tyrkysovej a puntikatej..
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    mě se líběj teda tašky tady

    www.bangbag.cz

    ikdyž já když tam koukala posledně, tak ty co se mi líbily už jsou zase vyprodaný :/
    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    já věděla, kde se mám ptát odbornic!:) díky ženy!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    myslíš jenom takovej ten bavlněnej? hele u nás v HM na příkopech sme něco takovýho měli ale jestli to tam ještě je to ti povim nejdřív zejtra


    DUSSICKA
    DUSSICKA --- ---
    holky, potřebovala bych poradit.. koupila jsem si bílé triko, které je jaksi průhledné, ale podprsenka se pod to nosit nedá.. chtěla jsem si někde koupit jen nějakej bílej pruh látky kolem prsou.. už jsem to na pár lidech viděla, ale vůbec netušim, kde se to dá sehnat..)
    snad víte o čem mluvím..)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: chci! cely!
    KORA
    KORA --- ---
    MEOW: to je aktualni kolekce? Ď
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    já odtamtud přijela a sem spokojená velmi :)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ve fashion arene maji tenhle vikend (takze uz nezbyva moc casu:) ve skoro vsech obchodech 10, 20 az 30% slevy z celkove casti nakupu. 30 jenom v mangu, 20 napr. o'neill a vetsina obchodu. samozrejme ze ja jsem tam jela kvuli botam na hory do salomonu a tam vubec nic :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    oooooooo DÍKY MEOW!!! můžu rozšířit svojí sbírku pony triček!!! už sem ukořistila dvě z only ale tyhle jsou och!
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ......my little pony vaří v kuchyňce růžové, pere mixuje......
    I LOVE MY LITTLE PONY :D
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    tvl my little pony, to si na sebe muze vzit jen uchyl ne? :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam