• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: Tak tohle, ale aby to bylo nějak designově zajímavý :-) Jiný tvar neberu, tenhle mi oproti ostatním hrozně vyhovuje..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    BARA_ONLY_ONE: dámským tvarem myslím toto:
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Prosím, dost akutně sháním peněženku. Už ji teda sháním přes rok, ale protože se mi žádná nelíbí, mám stále tu svou milovanou Billabong, teď už rozpadlou.

    Požadavky: dámský tvar, prostor pro drobné, kůže nebo koženka, aby byla něčím zajímavá - tzn. celá černá s jedním malým ornamentem logem volcom dole v rohu opravdu není dostačující :-)

    Díky moc za jakýkoliv tip! Cena ideálně do tisícovky, ale protože jsem už hodně zoufalá, kdyby to bylo něco málo přes litr, přežiju to.
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    ANDREA90: mam a sou super:)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    WEE: to je vec prvni, druha vec jsou celkem dost nevkusny doplnky iniciatorky toho hnuti ,)))
    simte Meow, co s tim mas spolecnyho, to mi na tebe moc nesedi? ,)
    WEE
    WEE --- ---
    prej hnuti za lepsi oblikani..lol..imho docela vec nazoru ne?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    mas to tam:)
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Vážím si těch, kteří mě dokáží upozornit na chyby. Děkuju!
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ELESDY: já mámm tyhle doma, mám je od kamarádky z nějakýho webu,, takže tyhle identický jedině přes net
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    SEDMIKRASKA:
    A nejlepší jsou lidi, co si hrajou na drsný, že maj origo ray ban a neumí to ani napsat... olol...
    SEDMIKRASKA
    SEDMIKRASKA --- ---
    Strašně mě to štve, protože nosím pravý raibanky a když vidím všude kolem ty pozéry, tak mám chuť jim vymlátit sklíčka. Naštěstí vím, že když oni zavětří, že mám pravý a vidí, že na ně koukám a dávám neotřele najevo, že vím, že jsou falešný, nahodí neskutečně plachý pohled a smutný výraz. Mám ráda když se stydí, za to, co nosí. :D
    KATHRINA
    KATHRINA --- ---
    ELESDY: new yorker myslim
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    ELESDY: u nas na Kladne taky jakykoliv vietnamci, plus pak jsem je videla v gatu a pak delaj Vans za 300 ve skateshopech
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: V New Yorkeru jsi byla?
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: tak už to asi, díky bohu, není tak cool :-)
    Parádní sluneční brýle WAYFARER za 99 Kč místo 199 Kč! | Zapakatel.cz - Praha
    http://www.zapakatel.cz/cs/praha/detail/id-2419--paradni-slunecni-bryle-wayfarer-za-99-kc-misto199
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: Jakýkoliv vietnamec
    JANICA
    JANICA --- ---
    BONIE: Na stesti! :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    JANICA: jo to jo.. já jen, že to nebude takové pokušení, jako chodit kolem toho každý den do práce :)
    JANICA
    JANICA --- ---
    BONIE: To nevadi, Brno je kousek a Praha vlastne taky, pokud to bereme v celosvetovem meritku....:)
    BONIE
    BONIE --- ---
    JANICA: zaru ve Zlíně stejně nemáme :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam