• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP

    tipy na oblečení, doplňky, boty /obchody, e-shopy/ ... co jste kde zahlídli ... co se vám líbi ... co chcete .. bez čeho nemůžete žít ... sem s tím!



    [ už zas nemam co na sebe! ]
    [ e-shops & reference ]

    rozbalit záhlaví
    JANICA
    JANICA --- ---
    BONIE: Na stesti! :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    JANICA: jo to jo.. já jen, že to nebude takové pokušení, jako chodit kolem toho každý den do práce :)
    JANICA
    JANICA --- ---
    BONIE: To nevadi, Brno je kousek a Praha vlastne taky, pokud to bereme v celosvetovem meritku....:)
    BONIE
    BONIE --- ---
    JANICA: zaru ve Zlíně stejně nemáme :D
    JANICA
    JANICA --- ---
    Smarja, co to je za kolekci v te Zare? To jsem nemela nikdy poznat.... ,)

    JANICA
    JANICA --- ---
    JANICA
    JANICA --- ---
    JANICA
    JANICA --- ---
    Nevíte, kde by se daly sehnat takové šaty v levnější variantě? Protože jinak budu asi měsíc držet půst.... ,)

    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    pred casem tu nekdo postnul designove destniky brella, slevomat na ne ma zrovna ted akci...

    Můj Slevomat | 270 Kč za poukaz na nákup designových deštníků Brella v hodnotě 540 Kč
    http://www.slevomat.cz/muj/?pn=2150&sleva=8352
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: tak sorráč, ty co mám já jsou taky s takovou tou pidi mašlí :/ (dneska jsem se na ně podívala pořádně, a zjistila to:))
    LURIN
    LURIN --- ---
    MEOW: no, pánský by neměly bejt...:( no ať hledam jak hledam, nikde je nemůže posehnat...:( sehnala jsem je akorát na Minibazaru a tam je maj fakt jen w malym...:( no zkusim ještě Anglii, uwidim...
    LURIN
    LURIN --- ---
    prosím, prosím někdo tyhle tenisky? Nevíte? Všude je mají jen w malé velikosti... Dělaj se vůbec ve větším?

    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    MEOW: kategorie baleriny pro rizeni auta me teda fakt pobavila :D ok, s podpatkama se ridi trochu blbe, ale spesl baleriny jsem nepochopila :)
    LFE
    LFE --- ---
    TABO: :-( Takova provokace :-)
    TABO
    TABO --- ---
    LFE: Nohu 36 asi nemáš, viď? ;)
    boty / sneakers - Freshlabels.cz
    http://www.freshlabels.cz/vse/holky/boty-sneakers/produkt/saiko-runner-ot101/?scroll_pos=3268
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    holky jsou látkový, ale takový pevný, mě držej fakt dobře
    LFE
    LFE --- ---
    TABO: Dekuju, budu to vic hlidat.

    _AMBRA_: Ty balerinky za 250 jsou latkovy, nebo kozenkovy/plastovy? Ja mela z NY dvoje latkovy a strasne rychle se mi prodralo to platynko, ale mozna smajdam :-)
    TABO
    TABO --- ---
    LFE: na Onitsuky často bývá sleva, chce to hlídat. Také sa dají sehnat se slevou na Freshlabels. Jedny BTW mám, drží už třetí rok a vypadají jako stále nové!
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    _AMBRA_: Nahoď foto těch z New Yorkeru prosím! Já tam totiž na žádný nenarazila - takový, jaký popisuješ.. ale je pravda, že jsem byla jen na Václaváku.. Předpokládám, že budou pohodlný, když už plánuješ třetí :-)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: co New Yorker?
    mám od tama dvoje baleríny, černé a letos jsem pořídila (za ty prachy neber to) i hnědé. Jsou bez ničeho (kamínky,cvočky, mašličky), max. pohodlné, dost toho vydrží a cena naprosto super (cca 250,-) asi si tam půjdu ještě pro červené...:)

    jinak jsem pořídila baleríny za necelých 600,- v CCC, po 14 dnech se mi rozlepily (obě boty!!) s reklamací problém jak sviňa, takže jsem se s vedoucí obuvy zhádala, boty jsem dala k obuvnici, ať mi je za 30,- slepí, a snažím se té obuvy CCC vyhýbat obloukem, jsou to šmejdi!
    LFE
    LFE --- ---
    MEOW: Prazska jsem, ale nohu mam jak popelka :-(

    Jinak Nike air max ma muj chlap asi 3 pary, vsechny z Outlet Sterboholy za prumerne 900 jedny, akorat uz kupovane nejaky ten patek zpet - tak jedine doufat, ze se tam zase neco vyskytne (asi tedy spis pro tebe, jelikoz ta velikost je u mne problematicka).

    I tak diky za tip, alespon vim co hledam.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam