• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    PAJUSAK: já si je zkoušela jen tak narychlo a přišlo mi, že ta guma musí škrtit. a to mám úzkou nohu. Ta guma se asi dost vytáhne, co?
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    PHRASE: ty spodní mám, mám je rok, nosím je pravidelně, nikde neškrtí, naopak jsou maximálně pohodlné i na celodenní nošení
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    Jinak Lindex má letní slevy.
    ANGELINE
    ANGELINE --- ---
    ANDREA90: No a jak se v nich chodí? Nepřipadaj mi zrovna tvarovaný, je to trochu placka, ne?
    PHRASE
    PHRASE --- ---
    BARBARELLA:
    Dost podobný dělá Scholl (cca 1200,-)


    a deichman (cca 400,-)



    ale samozřejmě ty addidasky jsou nejhezčí
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: uz jsem ti rikala, ze tuhle ma Mikyna v cernym? Ale to urcite vis ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: pod Krušnýma horama .)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: taky jsem zjistila, že záleží, o které obchody jde...jestli v Práglu, v centru města, na okraji atd...tady u nás mají v každém obchodě stejné značky jiný hadry s jinýma cenama...nechápu to, ale je to tak...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: po pravdě, po dnešním dopoledni po obchodech jsem zjistila, že nejvíc se mi líbí v Orsey a C&A, a nejmíň v Gatu, NY, Takku (víc toho tady nemáme:)
    ...HMko se mi zhnusilo v Londýně, ale co miluju na nakupování je Zara a M&S (což mám naštestí z ruky:)

    a ve všech obchodech narazíš na totální šmuky špatně šité, s křivým švem např. nebo naopak vybereš dobrej kousek...je to o hledání a štestí :D Čína vede, tak to je :/
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: jako ty hadry nebo kamenej obchod?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: jen tak pro info, dnes jsem tyhle boty viděla v Gatu, jsou samo totál fejk oproti tem co jste sem házely, ale věřím, že v nich bude trajdat dost lidí...(tak aby vás to neštvalo, že je mají v gatu za zlomek ceny:)

    jinak jsem se zamilovala do Tally Weijl!!!
    TALLY WEiJL: Home
    http://www.tally-weijl.com/
    MOOONA
    MOOONA --- ---
    taky bych se pridala k tem tillys, jestli budete objednavat:) dekuju
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: někam dojedeš, ale kam to ti holka nepovim :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: depo hostivař a busem, právě je to tam takový zapadlý, přitom hm je tam fakt velký a maj tam všechny koncepty, cožje bomba :D

    na zličíně je jendo z prvních hm už asi osm let :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: ee o tom pochybuju, všichni jezděj do centra páč tam toho je nejvíc, ale nejvíc je toho na okrajovejch pobočkách, kde se zboží tolik netočí jako na štěrbodíře třeba, nebo v letňanech apod. takže si to nemyslim :)) dobrý je to vychytat prostě jet tam fakt brzo dopoledne kterejkoliv den hned po otevření a je to
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: já nevim já když slevy tak chodim na okrajový pobočky, ikdyž na myslbeku to mám před očima, tak já nemám náladu si tam vybírat mezi těma lidma.. chci jet do štěrbodíry, tam toho bude hodně a nebude tam ani noha v klidu si ze všeho vyberu a pojedu :)
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: jj já sem ráda že sem tenhle tejden v práci přes den akorát v pátek a příští tejden mám dovolenou, lidi se chovaj při slevách jak opičky a ještě k tomu divoký, takže ufff
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: dělaj hrozně málo růžovejch věcí, nechápu, taková dobrá barva
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: dyť já neřikám že mi to nutíš :) já jenom řikám proč ne .))) ale kdyby byly růžový tak je beru hned :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    MEOW: já většinou na cenu nekoukám, mě se to hlavně musí líbit, když na to mám tak si tkoupim, když ne tak si na to ušetřim, ale nebudu to kupovat jenom prot že to je levnější :))) jo s červenou to mám taky, to samý s divnejma odstínama zelený a žlutý :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam