• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    DONDI
    DONDI --- ---
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    _AMBRA_: tak tohle jsou hodinky,ktery se mi po dlouhy dobe fakt libi a klidne bych do nich sla,ikdyz hodinky nesnesu.)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    _AMBRA_: uznávám, pro mě jsou hodniky pouze praktická záležitost, těším se na dobu, kdy je zase budu moci odložit
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: hodinky jsem v 15 hodila do kanálu (ó jak originální:) a pořídila jsem si je znovu až za 10 let, požadavek byl:
    . čitelný ciferník (jsem slepoň)
    . světýlko (kvůli nočnímu vstávání a krmení miminka)
    . bez zapínacího pásku (mám ruku jak somálec, takže mi žádné hodinky nesluší)
    . odolnost vůči vlhkosti
    . a stejnou barvu jako má můj snubák :)

    takže mám tyhle, mám je příjemně volné, takže je to spíš jak náramek

    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    vse pro deti samozrejme :)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MEOW: ja mam uz skoro 10 let stormy (mimo jine, ale nosim je tak z 80 %), na kterych je, minimalne na prvni pohled, videt velky kulovy :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    a protože nesnáším nakupování bot, (všechny nové boty mě ze začátku dřou, a když nedřou, tak se rozpadnou) budu letos na zimu vybavena touhle sporotvní, ne přílíš modni obuví, kombinace kůže s kožíškem mi snad nohy zahřeje...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: jo to teda je! hele, ty trika Meatfly, je to v poho matroš? vydržej nějaký to nošení, aniž by se nějak extrémně vytahaly?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    FANTAIL: přesně pro ty účely jsme ho taky pořizovali, je k němu aj taška, takže ideální do letadla atd. při složení je fakt malinkatej (ale na lesní tůry nebo polňačky to moc není, ostatně, jako žádné golfky.)


    MEOW: tak to sem zase neměla vidět!!

    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    FANTAIL: ten prvni je super:)..uz ji tam vidim:))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    _AMBRA_: ja si to myslim taky, jak je člověk zvyklý na trojkolku, mě s tím nešlo zatáčet :D plánuju quinny až začne chodit, abych to jen vytáhla na nějakou delší prochajdu
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    MEOW: no hovinko, jakoze nejsem moc mikinářka, ale tohle must have... odkial? ...

    btw. jinak jsem rano premýšlela co ty tak děláš, a celou neděli projíždíš eshopy s hadrama což :p
    STEF
    STEF --- ---
    MEOW:
    MEOW:
    MEOW: good one!
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    jo, a jak je to s těma džínama, plánuju na podzim najít fakt ty pravé padnoucí, nevytahující se džíny...kam mám jít? Levis?
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: tak pak koukej hodit foto do vohozu jo .)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: když mně příjde, že ten "rolák" dělá zbytečně tlustej kontík...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam