• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ELESDY: hele na to musí mít člověk dobrou postavu, takže to já nenosim :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FANTAIL: jo arkády bych řekla že jsou lepší než chodov :)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    FANTAIL: Já jsem si teď dost oblíbila Arkády:)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    ELESDY: nosite moje kamoska a desne ji to slusi :) me se to take libi
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Do jakeho nakupniho centra mam vyrazit na nakupy damy? zicin je nuda, na andelu je prd... akrady, chodov?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ten chodov je prokletej, dneska lovim dziny, pze se mi za poslednich par mesicu nekolik oblibenych kousku zacalo sypat mezi nohama. takze zkousim asi vsechny co maj na stojanu v ripcurlu, ale zadny v me asi prumerne velikosti uz nemaj, pze slevy. tak mi prinesli ze skladu dokonaly padnouci uzasny, s tim, ze je maj ted schovany, pze nejsou ve sleve. achjo :)) no ale musela sem (foto pak snad nekde najdu)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    nevíte někdo náhodu jestli mají ještě v croppu takovy plavky puntíkaty s kotvičkou?:/ Díky
    LFE
    LFE --- ---
    Jo tak to byly ty druhy, modrobezovy..co jsem tam videla .-)
    LFE
    LFE --- ---
    LUCKYSWEETY: Ja dnes na Prikopech, ale nepamatuji si velikost a myslim ze nebyly uplne stejne barevne. Co mne na nich ale neprijemne zaskocilo byla podrazka, tenka asi jako kancelarsky papir.
    LFE
    LFE --- ---
    Ja si minuly tyden koupila docela pekny kozeny sandalky v Reserved na Zlicine, zlevnene na 400, ale mely jen cerne, cervene a sedive. Tensi pasek pres palec a dva zkrizene pres nart.
    LFE
    LFE --- ---
    Jsem dnes byla v zare podivat se na ty boty...padly mi dobre, vepredu mi dokonce byly pasky volnejsi, ale na noze se mi nelibily, myslim ze na fotce o moc lepsi. Ale maji jeste cislo 41 krome te 37, taky kdyby to chtel zkusit nekdo dalsi :-)
    LFE
    LFE --- ---
    Nevidel jste prosim nekdo nekde pekny damsky ksandy? Jednobarevne..diky za pripadny tip.

    MEOW: Mam placatou, tak to mozna taky testnu .-)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Takže mam smůlu. Díky za report
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Myslím, že je strašně potřebuju a koupím si je. Za kolik?
    LFE
    LFE --- ---
    MEOW: Moc pekny.
    NOT4SALE
    NOT4SALE --- ---
    MEOW: ja si myslim,ze je potrebuju... :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    IKARIE: pokud jsou kozeny tak 1500 je fer cena i tak..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    IKARIE: omg to by mě vytočilo do ruda - zejména když je má kámoška za 9 stovek... na druhou stranu - jsou strašně pěkný! Takže i tak, pokud jsou pohodlný, dobrej kup
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MEOW: no jediny co me uklidnilo je, ze v myslbeku nemeli moje cislo vubec a na chodove sem brala poslendi 39. a do letnan nebo zlicina se vubec nedostanu. ale jako jo, dneska sem omdlivala, kdyz sem v zare potkala saty, co jsem si v dubnu kupovala na svatbu kamosky, ve sleve za 399. nastesti jen v L, ale i tak :))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jinak pro pobaveni. nekdo vedle v auditku o botach zahlasil, ze ve vagabondu 50 % slevy. uz dva mesice ciham na tyhle [ IKARIE @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ] sandalky, tak jsem se tam dneska vypravila. 50 % je fakt jen na par kousku, zbytek 30 %, ale dobry. v myslbeku, kam jsem sla jeste s kamaradkou, uz snad nemeli jediny boty vel. 39 nebo 40, ale pani prodavacka volala na chodov, ze je tam maj. tak se tam ritim, kamoska si vybrala jeste jiny, ze prej jestli budu mit ve 40, tak at ji je vezmu. ok, boty maj vsechny, chystam se platit, kamaradciny boty s 50% slevou za 899, ale u tech mejch vyjela plna cena. slecne tvrdim, ze v myslbeku URCITE byly se slevou, jako vsechny ostatni, tak tam vola aby se ujistila, ale opravdu to byly jedny boty v celym vagabondu, na ktery nebylo nic. no ale vzhledem k tomu, ze zitra odjizdim na pohodu na slovensko a neco sem urgentne potrebovala, tak jsem vysolila 1500 a jela nasrana zpatky dom :D


    MEOW: aha ja myslela ze cekas na slevy :) pze plna cena byla nakejch 1800. (ale jako chapu ze za takovy kousek latky je i 1200 dost)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam