• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    LFE
    LFE --- ---
    MEOW: Moc pekny.
    NOT4SALE
    NOT4SALE --- ---
    MEOW: ja si myslim,ze je potrebuju... :)
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    IKARIE: pokud jsou kozeny tak 1500 je fer cena i tak..
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    IKARIE: omg to by mě vytočilo do ruda - zejména když je má kámoška za 9 stovek... na druhou stranu - jsou strašně pěkný! Takže i tak, pokud jsou pohodlný, dobrej kup
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MEOW: no jediny co me uklidnilo je, ze v myslbeku nemeli moje cislo vubec a na chodove sem brala poslendi 39. a do letnan nebo zlicina se vubec nedostanu. ale jako jo, dneska sem omdlivala, kdyz sem v zare potkala saty, co jsem si v dubnu kupovala na svatbu kamosky, ve sleve za 399. nastesti jen v L, ale i tak :))
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    jinak pro pobaveni. nekdo vedle v auditku o botach zahlasil, ze ve vagabondu 50 % slevy. uz dva mesice ciham na tyhle [ IKARIE @ Fotky oblečení a doplňků, které jste si nedávno koupili ] sandalky, tak jsem se tam dneska vypravila. 50 % je fakt jen na par kousku, zbytek 30 %, ale dobry. v myslbeku, kam jsem sla jeste s kamaradkou, uz snad nemeli jediny boty vel. 39 nebo 40, ale pani prodavacka volala na chodov, ze je tam maj. tak se tam ritim, kamoska si vybrala jeste jiny, ze prej jestli budu mit ve 40, tak at ji je vezmu. ok, boty maj vsechny, chystam se platit, kamaradciny boty s 50% slevou za 899, ale u tech mejch vyjela plna cena. slecne tvrdim, ze v myslbeku URCITE byly se slevou, jako vsechny ostatni, tak tam vola aby se ujistila, ale opravdu to byly jedny boty v celym vagabondu, na ktery nebylo nic. no ale vzhledem k tomu, ze zitra odjizdim na pohodu na slovensko a neco sem urgentne potrebovala, tak jsem vysolila 1500 a jela nasrana zpatky dom :D


    MEOW: aha ja myslela ze cekas na slevy :) pze plna cena byla nakejch 1800. (ale jako chapu ze za takovy kousek latky je i 1200 dost)
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    MEOW ty element bile saty bez raminek se svetle sedou aplikaci prave ted videny v billabong na chodove, sleva na 1190, maj S,M i L :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MODRAPUSINKA: v Centralu v Chomůrkově, v Toptime nebo jak se ten obchod jmenuje za 1.500,-, jdi do nich .)
    DONDI
    DONDI --- ---
    DONDI
    DONDI --- ---
    DONDI
    DONDI --- ---
    DONDI
    DONDI --- ---
    MODRAPUSINKA
    MODRAPUSINKA --- ---
    _AMBRA_: tak tohle jsou hodinky,ktery se mi po dlouhy dobe fakt libi a klidne bych do nich sla,ikdyz hodinky nesnesu.)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    _AMBRA_: uznávám, pro mě jsou hodniky pouze praktická záležitost, těším se na dobu, kdy je zase budu moci odložit
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: hodinky jsem v 15 hodila do kanálu (ó jak originální:) a pořídila jsem si je znovu až za 10 let, požadavek byl:
    . čitelný ciferník (jsem slepoň)
    . světýlko (kvůli nočnímu vstávání a krmení miminka)
    . bez zapínacího pásku (mám ruku jak somálec, takže mi žádné hodinky nesluší)
    . odolnost vůči vlhkosti
    . a stejnou barvu jako má můj snubák :)

    takže mám tyhle, mám je příjemně volné, takže je to spíš jak náramek

    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    vse pro deti samozrejme :)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam