• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    _AMBRA_: to drží na hrudníku ne na prsou :D
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    BARBARELLA: jenže, na čem by mi ten žlutej pás držel, když nemám žádný prsa?!! :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    _AMBRA_: ty se toho nemusíš bát, seš drobounký postavy, tohle by ti určitě slušelo :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---


    youngprimitive
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: muž má od nich už asi 3 roky trika a mikiny, tak jsem koukala, jestli mu neobjednám konečně nějaký nový, a narazila jsem na ty šaty...ale objedat od nich bych si nelajzla, mi ty střihy přijdou dost šílený, že to nemusí sedět tak dobře, jak to vypadá...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: jj
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MEOW: No, 1500 je dost :)
    LFE
    LFE --- ---
    BARA_ONLY_ONE:
    MEOW:

    Dnes jsem tam byla a poridila dve tricka cow and chicken. Ceny za kalhoty 200-400, trika/tilka 100-150, kratasy vetsinou 300, nejake sukne plavky ceny uz nevim, par lehcich bund za 400, kabelky 150-200, mikiny/svetry a saty od 200..taky kosile za 200, delsi za 300 - pokud si dobre vzpominam :-)

    Velikosti maji S, ale XS u lepsich veci uz moc ne...Mka docela taky jsou.
    _LUCI
    _LUCI --- ---
    MEOW: Ty jsou nádherný!
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    tak jsem poridil nakonec



    pry 3 roky zaruka, no ale doufam, ze ten material nebude stejne tak dlouho smrdet, jak smrdi ted :)).
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    MEOW: Jsem z toho hodně, HODNĚ smutná. Jestli se tam chystáš, dej prosím report.. mám to dost daleko, tak ať tam nejedu zbytečně.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ELESDY: hele na to musí mít člověk dobrou postavu, takže to já nenosim :D
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    FANTAIL: jo arkády bych řekla že jsou lepší než chodov :)
    DEINA0DEINA
    DEINA0DEINA --- ---
    FANTAIL: Já jsem si teď dost oblíbila Arkády:)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    ELESDY: nosite moje kamoska a desne ji to slusi :) me se to take libi
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    Do jakeho nakupniho centra mam vyrazit na nakupy damy? zicin je nuda, na andelu je prd... akrady, chodov?
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ten chodov je prokletej, dneska lovim dziny, pze se mi za poslednich par mesicu nekolik oblibenych kousku zacalo sypat mezi nohama. takze zkousim asi vsechny co maj na stojanu v ripcurlu, ale zadny v me asi prumerne velikosti uz nemaj, pze slevy. tak mi prinesli ze skladu dokonaly padnouci uzasny, s tim, ze je maj ted schovany, pze nejsou ve sleve. achjo :)) no ale musela sem (foto pak snad nekde najdu)
    PETITLU
    PETITLU --- ---
    nevíte někdo náhodu jestli mají ještě v croppu takovy plavky puntíkaty s kotvičkou?:/ Díky
    LFE
    LFE --- ---
    Jo tak to byly ty druhy, modrobezovy..co jsem tam videla .-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam