• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • Přišli jste skrz odkaz na příspěvek, který již neexistuje.

  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEOW: to se nepocita. leta jsem zadny nemel.
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    ELESDY: hello kitty dobrý, ale blbě mi seděly na noze, jinak bych je už dávno měla doma .//
    PAJUSAK
    PAJUSAK --- ---
    ELESDY: možná pro tebe OT, ale někdo je tady nabízí (nové) za 550,-, není tam ale myslím uvedena velikost
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: Ty jsou dobrý, běž do nich! Za rok bude taky léto :-)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    MEOW: touche!
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    MEOW: kde je odpoved 0? zadne nemam.
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    sice zdravotni obuv, ale na noze vypadaj vyborne - birkenstock madrid


    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    poradíte jakou bundu/kabát (?) a tašku/kabelu k těmhle botám??
    fialové boty
    http://www.roub-boty.cz/damske/10-nagaba/damske-zimni-boty-nagaba-240-pullup-fialova-364
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: videla jsem je jeste v humanicu (taky v brne, nevim jestli se pobocka od pobocky lisi cenama..) za 1200,- myslim.. jsou to moje nekolikaty vagose a nedam na ne dopustit, jsou pohodlny a dlouho vydrzi .o) ja mam pomerne uzkou nohu tak mi jsou trochu volnejsi, ale nebala bych se, jsou kozene, tze se trochu roztahnou a navic ty pasky jsou stavitelny.. ja jsem na placaty boty zvykla, tze nemam problem.. jdi do nich! .o)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    TESKERA: sakra! Tak to je musim sehnat. Jak jsou na tom s pohodlností? A co šířka? Mám asi trochu širší nohu, tak abych se do nich dostala...
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: ja si jpresne ty ne tak dlouho koupila v Brne na Vankovce ve sleve za 700,- .o)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    LINOLEUMKA: JOHANCZII: LENIEUX: IKARIE: Ach jo, tak to jste mou peněženku teda nepotěšily, ale zařekla jsem se, že si je nekoupím, pokud nebudou někde alespoň trochu zlevněné, ač by se mi dost hodily ke kabelce.. Kam byste mě poslali? Do jakého Vagabondu? Mám nohu 38, tahle velikost bývá většinou vybraná, takže se ani do slev nedostane :/
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    ja mam tyhle placokovy dvoje a z jednech me teda chodidlo (polstarky pod palcem) boli, ale koupila jsme si v DM takovy jakysi gelovy polstarky na podrazku a tim se to vyresilo.
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    BARA_ONLY_ONE: mam vice bot od vagabond a nemuzu si stezovat...dvoje na stejne podrazce, jako tyhle a pohoda..
    JOHANCZII
    JOHANCZII --- ---
    BARA_ONLY_ONE: tj z vagabondu bych se nebála já mám podobné kožené balerínky a chodí se vnich jako po mechu))
    LINOLEUMKA
    LINOLEUMKA --- ---
    BARA_ONLY_ONE: vagabond dela skvely boty,ja bych se toho zas tak nebala, alespon mas jistotu ze ti vydrzi narozdil od jinych sandalu
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    ELESDY: já bych hrozně chtěla tyhle, ale říkám si, že asi moc nevydrží a bude z toho bolet noha, jak jsou placatý...
    Vagabond - Product
    http://www.vagabond.com/vagabond_product.aspx?ItemNr=2927-301&color=2920&isoCode=CZ
    BARBARELLA
    BARBARELLA --- ---
    jimmy choo je drahej všude, nejen v čechách :)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    Telefonní sluchátko pro mobilní telefony z e-shopu Tchibo.cz
    http://www.tchibo.cz/Telefonni-sluchatko-pro-mobilni-telefony-p400009206.html
    Hele, za 350,-
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    MEOW: a objednáváš eSko?

    BARBARELLA: jsem si zkoušela několikery šaty podobnýho střihu (ten pás přes prsa) a vypadá to na mně fakt hrůzostrašně, bohužel :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam