• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    DONDI
    DONDI --- ---

    AKISAN
    AKISAN --- ---
    FANTAIL: kua...ja byl asi fakt tired uz))
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    AKISAN: rovnou dva koukam :D
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Doufam, ze mi jezisek prinese tenhle rok svetr s vokem))



    WEE
    WEE --- ---
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    WEE: ja bych urcite zkusila ten Bench. na Zlicine, tam budou neco mit stopro...
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    WEE: na Narodni nic moc nemaj byla sem tam asi pred tydnem..jedna bunda jedna vesta..
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    WEE: na Zličíně byl přímo obchod Bench, potom od nich mívali věci v Conversu na Národní, ale na obou místech jsem tak rok nebyla
    WEE
    WEE --- ---
    prosim nevite kde sehnat v praze zimni bundy Bench??? nechce se mi kupovat pres internet..
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Aaaaach, tomu rikam fall lookbook!!!!

    Mishka NYC
    http://www.mishkanyc.com/andy-san-dimas--jessie-andrews
    DONDI
    DONDI --- ---
    LURIN
    LURIN --- ---
    pls, poraďte někdo nějakej eshop, kde se daj sehnat kvalitní topy s holýma ramenama... Nacházim pouze topy ala sexy kočka, což pro mě rozhodně ne e...:/ stačí obyč, nic výraznýho... díkes
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    FANTAIL: já vyrostla z Nuggetky :( .. když si vzpomeneš, tak dej vědět pls, děkuji :)
    FANTAIL
    FANTAIL --- ---
    KUKATEKK: ja loni videla funstorm moc peknej ala sportovni, ale nevim kde to bylo:(
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    MEOW: ne ale myslím, že tam mají podobný styl jaký sháníš, byla jsem tam včera a asi bych si vybrala, ale sháním kabátek :( tak kdyby někdo někde narazil na černý ala sportovní kabátek s kapucí tak do dvojky, at mi dá vědět! :)
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    MEOW: doporučuju navštívit Hervis sport :)
    EDDRUM
    EDDRUM --- ---
    AKISAN: nej je Original New Era Aut.Najdes jednu a pak muzes objednavat a nikdy to nebude bud maly nebo velky.Orig.New Era je proste Original:-)Ty originalky nemaji na strane ten znak
    DOLCE_INONESTA
    DOLCE_INONESTA --- ---
    MEOW: muzes mi ji vyfotit na sobe? zajimalo by mne, jak je dlouha. Diky.
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    EDDRUM: kemo nu era plus/minus sedej. Zkusim najit u mitchel n ness velikost. Ale je to snapback. Ale neni snapback jako snapback)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam