• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    LFE
    LFE --- ---
    _AMBRA_: Tesco na Narodce bych tipla.
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    HANY_BANY: vesta se jim taky moc povedla, akorát nechápu - píšeš, že jedeš do Tesca? V Tescu přeci nemají Timeout hadry ne?
    ZUSZKA
    ZUSZKA --- ---
    LULI: souhlas, ten delsi mam taky a je super:-)
    BARA_ONLY_ONE
    BARA_ONLY_ONE --- ---
    _AMBRA_:

    Já mám na giga mrazy od loňska tenhle kabát o'neill. Je to provedení jako snb bunda, takže opravdu zahřeje, ale na pohled to neni tak tragický jako klasická bunda, ve kterých běhá celá Praha.
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    hmm a tricko by se taky nake naslo..dneska jedu do tesca tak uvidim jestli tam neco z toho maji:)
    TIMEOUT - E-shop - California Heritage Collection – FEEL ALIVE - E-SHOP WOMENS
    http://www.time-out.to/index.php?lang=cz&nav_id=e-shop-womens&page=e-shop-womens&zeme=&id=7731&start=0&category=2
    HANY_BANY
    HANY_BANY --- ---
    _AMBRA_: tak to me zaujala (jako ze je teda moc nenosim) tahle vesticka..
    TIMEOUT - E-shop - California Heritage Collection – FEEL ALIVE - E-SHOP WOMENS
    http://www.time-out.to/index.php?lang=cz&nav_id=e-shop-womens&page=e-shop-womens&zeme=&id=7872&start=0&category=70

    a pak tahle kosile:)
    TIMEOUT - E-shop - California Heritage Collection – FEEL ALIVE - E-SHOP WOMENS
    http://www.time-out.to/index.php?lang=cz&nav_id=e-shop-womens&page=e-shop-womens&zeme=&id=7618&start=0&category=9
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    _AMBRA_: maji tam moc pekne veci...me jedine stesti je, ze se tak do poloviny veci nevejdu :))) zato ulitavam na panskem pro muze ;)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    LENIEUX: to jsem vůbec nemela videt...:D





    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    LENIEUX: ta je!! (a Timeout máme i u nás, super! díky za tip:))
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    mi se libi moc bundy z time-out
    treba takhle:
    TIMEOUT - E-shop - California Heritage Collection – FEEL ALIVE - E-SHOP WOMENS
    http://www.time-out.to/index.php?lang=cz&nav_id=e-shop-womens&page=e-shop-womens&zeme=&id=8017&start=0&category=72
    ale pripada mi,ze tohle neni na holky s velkym hrudnikem no :/
    LENIEUX
    LENIEUX --- ---
    _AMBRA_: jak co....loni jsem si koupila mikinu bench a po par vyprani byla fakt dost seprana, ztratila barvu...nevim jak je to s bundama, zatim jsem nemela odvahu a hlavne se mi bundy a kabaty skateznacek furt ne a ne oprat a rozpadnout :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SWEETSKIN: dík za info :) já nejdřív prolezu taky tu klasiku co tu máme (NY, skate shopy, sport) a uvidím, jestli něco v podobném duchu seženu...
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    _AMBRA_: nemam, od Benche mam jenom mikiny. Střihy a zpracování maj super, akorát materiály jak kdy - gramáž sice dobrá, ale třeba černá mi vydržela černá tak půl roku (černejch hadrů mam plnou skříň, tak se mi porovnává dobře). Ale tak hrozný to nebude...když se podívam na kabáty z new yorkeru za 2k, tak bundy od benche za 3 už bych se nebála...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    SWEETSKIN: a máš ji?
    já s Bench nemám žádnou zkušenost, tak by mě zajímalo, jestli je to "jen" předražené nebo je to fakt funkční kus oblečení a vydrží to v pěkném stavu déle jak 3 roky třeba...

    (např moje zimní bunda od Vehiclu za necelé 4.tis drží furt dobře, ale znova bych ji nekoupila, jezdec na zipu odešel po měsíci, všité prodloužené rukávy se začly párat po půl roce)


    LENIEUX: no, to už je možná lepší koupit to v shopu a mít možnost reklamace...škoda, kdyby to bylo aspoň o 1.tis míň, tak do toho jdu :))
    SWEETSKIN
    SWEETSKIN --- ---
    _AMBRA_: to jsem si řikala i loni :)) Bench, no...
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    tak jsem našla svou vysněnou zimní bundu!!



    jen, kde jí sehnat levněji než za 3.200,- !! :))
    LULI
    LULI --- ---
    MEOW: .))) ja jsem ji taky nechtela, mela jsem pocit, ze v tom vypadam jak burt ... ale tahle je docela good:)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ještě jem zapomněla dodat, že potřebuju e-shop s bundama :/
    LULI
    LULI --- ---
    _AMBRA_: ja si ji teda poridila a jsem max spokojena, mam od Manga ... a doporucuju.)











    atd.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam