• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    LULISHOPPING TRIP
    KAZUO_KIRIYAMA
    KAZUO_KIRIYAMA --- ---
    doufam, ze nebudu moc off topic, ale nemate nekdo tip na nejake zajimave modni outlety v Darmstadtu?
    BONIE
    BONIE --- ---
    _AMBRA_: taky chci! :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    chci


    _LUCI
    _LUCI --- ---
    ANDRASTE: Reserved něco hodně lehce podobného má :)

    Reserved - Collection Fall Winter 2011/2012
    http://www.reserved.com/cz/collection/woman/dresses/R4930
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ANDRASTE: na podobný způsob jsou teď všude v obchodech...od Takka po NY, TW, Orsey, všude je mají (ale tedy né tak pěkný)
    ANDRASTE
    ANDRASTE --- ---
    Prosím, nevíte kde sehnat takovéhle šaty?

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    ta je!



    2.390,-
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    třeba něco takovýho by se hodilo, co myslíte?



    ta hnědá mě zničí...jsem zvyklá na černou, s tou ladí všechno...nevím proč jsem si koupila hnědý boty, a hnědý doplňky!! :) a teď přemýšlím i nad tím kostkovaným béžovým kabátem...ach jo, zabte mě
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    nějaký konkrétní nápad na kabelu a boty k takovýmu kabátu?
    (asi nejlíp hnědá barva co...)

    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    AKISAN: pecka! už vím co pořídím pod strom .)
    AKISAN
    AKISAN --- ---
    Vyborny!!



    BONIE
    BONIE --- ---
    BONIE: a tím jsem nemyslela, že fler je něco hrozného.. jen že by mě nenapadlo tam opasky hledat.. :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MEOW: to se celkem divím taky, ale jak je vidět podle počtu prodaných věcí, tak jim to asi na fleru šlape..
    LUCIIE
    LUCIIE --- ---
    ahoj:]] nemáte nějaký tip na vintage oblečení nejlíp eshop, či přímo krámy v Londýně?
    BONIE
    BONIE --- ---
    MEOW: no kdo by taky hledal na fleru :)
    BONIE
    BONIE --- ---
    MEOW: no to jo.. oni jsou oba s ženou hodně šikovní.. ona dělá zase kabelky a klidně i na zakázku..
    LFE
    LFE --- ---
    Shanim pekny destnik, nemate nejake tipy na kamenny ci internetovy obchod? Prosim ne brella.cz, spis nejakou klasiku, cervena+puntik atp...Kvalitou lepsi nez ty z HM, co mi pokazde vydrzi max. pul roku. Diky za pripadne napady.
    BONIE
    BONIE --- ---
    STEF: kamarád vyrábí tyhle pásky.. často tam má sice plno různých etno motivů atd, ale dá se s ním domluvit na úplně jednoduché verzi.. kvalita to určitě je, dělá to ručně.. zkus se podívat.. http://www.fler.cz/zbozi/hnedy-decentni-opasek-2054147
    STEF
    STEF --- ---
    poraďte, co za pásek, kde sehnat kvalitní kožený PÁNSKÝ pásek, žádný velký spony, ale zase nic slušňýho.. ď
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam