• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SHEGOSystema
    SPUN
    SPUN --- ---
    ok jak bude venku tepleji tak někde na louce nebo tak by jsem se procvičili
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    SPUN: Jasne moc rád .... :-)
    SPUN
    SPUN --- ---
    tak at se ti daři a někdy mužem nějaky trenik jak bude venku pěkně
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    jj chodim do OVy....
    SPUN
    SPUN --- ---
    jj je to celkem vyhovujici i pro mě ta systema zkoušel jsem vale tudo ale je to moc brutalni.. a ty chodiš do ovy na systemu
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    chvilicku .... ale docela me to chytlo. Tak jsem prave zvedavy jak to dlouho vydrim ja jak dlouho se to tady jeste bude cvicit ... Treba v te OVe je o to zajem dcoela velky .. co jsem si vsiml tak lidi chodi tak kolem 40
    SPUN
    SPUN --- ---
    jo no ale kdo by jezdil do brna:-) ja budu rad když se to rozjede tedy ve FM :-)a ty to dělaš jak dlouho??
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    SPUN: Vim ze se to cvici v OVe a v Orlove, myslim ze i v Karvine .... Myslim, ze ten nejvetsi master v CZ je v Brne ...
    SPUN
    SPUN --- ---
    no byl jsem jak to bylo v Českém Těšíně teď to budu kutit ve FM pokud bude mit někdo zajem
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    SPUN: JJ uz jsem se dival .. docela zajimava stranka ... Ty jsi od nich ?
    SPUN
    SPUN --- ---
    nějake info najdete i tady http://systemaorlova.freepage.cz/
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    DARKBASS: Hoj v Ostrave na Kounicove ul. v telocvnicne te zaklady co tam je. JE to kousek od zoubraneho zimaku ... Pak jeste v Orlove a v KArvine, nebo Brno, Praha, Plzen myslim... :)
    DARKBASS
    DARKBASS --- ---
    Hoj, jak a kde probihaji tréninky? Nedávno jsem o tom viděl docela zajímavý dokument, a Houbař byl zrovna u nás, když to dávali. Tedy jestli to bylo ono, ale mám za to že jo. Zajímavé zocelování :-)
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    HOOBATY: spis by jsme se mohli domluvit na to pivo ... myslim ze mi to po cvtrtku bude stacit .)) resp ctvrtku a pondeli vzdycky ... .-)
    HOOBATY
    HOOBATY --- ---
    SHEGO: skoda to jdu zrovna s jednou kamoskou na pivo,ale pristi tyden se muzem domluvit a dat si do zacatku nejake ty sklapovacky na snehu a kliky na kloubech na lede ni?.
    :))))
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    Systema Czech Republic
    http://www.systema.cz/
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    DON_GENARO: Nemám v tom zatím žádný pás ... ale pásek je na držení kalhot :-) .. spíš bych se o tom chtěl něco více dovědět. Tak jsem to tu založil :))
    SHEGO
    SHEGO --- ---
    HOOBATY: Tento čtvrtek :)-
    DON_GENARO
    DON_GENARO --- ---
    to zni zajimave...ty v tom mas urcite minimalne cerny pas, kdyz uz na toto tema zakladas diskuze coz?... ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam