• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    REFLEX
    REFLEX --- ---
    uplne to sem nepatri, ale stejne zkusim

    vcera jsem si v obi koupil konzole na zavesy a zkousel jsem je navrtat, ale dari se mi max tak 3cm a pak uz to nejde, mam normalne priklepovku, nevim jestli do toho jebu malo, ale zkousel jsem to fakt poradne

    jedna se o novostavbu
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    CAMELLA: zrovna dneska jsem potkal dvě bezprizorní palety na dvorcích u tramvaje :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    a legální tip by nebyl? Moc netoužím kvůli kousku latěk dostat do huby:)
    (to si radši připlatím, když nic jiného nezbyde :)
    LAKSYMO
    LAKSYMO --- ---
    dodávka, noc, staveniště a rychlé nohy :-)
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    Prosím o tip - kde by se v praze daly levně sehnat palety? Stačily by mi tak dvě, tri (klasické europalety). Chtěla bych je použít pod matraci...
    MANCINI
    MANCINI --- ---
    Cau, mate nekdo dobrou zkusenost s pilou a lakovnou v praze? Chtel bych si udelat kus kuchyne :-) ... podle me to nemuze bejt slozity a platit ty nesmyslny rakety studiim fakt neminim
    dik
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    zitra nafotim, bude-li cim, svuj novy policovo-krabicovy stystem vznikly za pouziti krabic od bananu a kradenych 2-4m drevenych desek.... dnes je jeste cely pokoj zavalen puvodnimi predmety, ktere pod posteli tise a ochotne dlely a tlely v onech krebicich od bananu

    audit predan id cryoptcat, po zrale uvaze a domluve
    HORKY_KAFE
    HORKY_KAFE --- ---
    pár návodů a inspirací
    Hartz IV M
    http://www.hartzivmoebel.de/
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    pls radu...syn shodil policku ze smrkoveho dreva a jedna hrana desky je poskozena...

    napadlo me to vybrousit, zatmelit necim, po zaschnuti vyhladit smirgl papirem a pak natrit nalakovat...

    mate nekdo tip na latku,tmel,kit kterym by to slo prosim? idealne kdyby byl ve vice drevenych odstinech...ta police je lakovana nelesklym lakem..chtel bych nejak i trefit barvu...

    dik
    KOCKA_SKLIBA
    KOCKA_SKLIBA --- ---
    Kdyby si chtěl někdo z vás vyzkoušet recy design v praxi, hledáme (nejlépe) dobrovolníky, kteří nám pomůžou se stavbou a výzdobou Zeleného městečka(uskupení neziskovek a podobné havěti:-) na Rock for People. Možnosti podle toho, na co si troufnete, materiál jsme schopni dodat.
    V případě zájmu další domluvy v poště.
    Omlouvám se za spam.
    SCHIFFI
    SCHIFFI --- ---
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    AKAM
    AKAM --- ---
    HUSOKACHNA: Tak nějakou krycí vrstvu, něčím to natřít, položit přes to sklo... je to jen pro inspiraci.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    AKAM: docela pěkný, ale vcelku nepoužitelný. nejen ten stolek bude za pár měsíců zasoplenej a nechutnej.
    AKAM
    AKAM --- ---
    Papír se dá taky vrstvit, jako je to tady:
    "Re-Furnished" Recycled Cardboard Chairs from University of Idaho Student Designers : TreeHugger
    http://www.treehugger.com/files/2008/05/recycled-cardboard-chairs-student-designers.php
    jen je to pak dost těžký.

    Nebo vhodně poskládat:
    Industrial Design - Piotr Pacalowski - Cardboard Furniture Design
    http://www.pacalowski.com/cardboard_furniture.html
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    MAARISTAAN
    MAARISTAAN --- ---
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    PUSSYFOOT: dekuju, davam do zahlavi, pokud se mi podari najit tam neco co potrebuju, tak kdyz bude potreba, tak zaplatim a hodim to pak sem...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    velice se omlouvam, za aktualni neucast, kdo se pridal, tak zdravim. sedim v maastrichtu ve webove kavarne, jen co se vratim domu ke svojim datum, ukazu, co bych rad udelal ja, pripadne co zajimaveho jsem nasel [a je toho pohrychu malo takhle na netu imho]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam