• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    MOSKVITO
    MOSKVITO --- ---
    KATCHABABA: vždycky jsem chtěla mít tolik korálků, aby z toho šel udělat korálkový závěs
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    Nemate nekdo napad jak vyuzit stare korale a koralky? Kdyz jsem doma prochazela odlozene veci v koute, nemela jsem to srdce vsechny ty drevene a jine korale vyhodit, urcite se budou dat pouzit (jako vzdy, ze) :)) ale jak?
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Klíďo, stejnak nikoho nevozim a to auto dosluhuje..
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    DOBROZEMAK: já chci taky prosím,)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    NICK_SLAUGHTER: Je fakt super, asi zejtra kuchnu ze zadních sedaček:))
    NICK_SLAUGHTER
    NICK_SLAUGHTER --- ---
    KATCHABABA: ten pás je boží:D!
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    pro ty co furt hledaj klice, je nejlepsi jedno prehledne misto, jen se donutit je tam opravdu odkladat:)


    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    jo, nedalo mi to a jeste jsem neco nasla ;)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MOLLY: to jsem videla taky, ale jak rikam, pro me zadna pouzitelna vec, co muzu z tech disket vytvorit :)
    ale pokud se jich nezbavim, tak vyhraje toto
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    KATCHABABA: dělala jsem z těch kulatých středů náušnice, nemám teď fotku...
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    Jseš si jistá?:-)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    Mam doma asi 22ks starych cernych disket , hledala jsem nejakou inspiraci, ale nakonec to vzdavam... takze venuju, pokud bude mit nekdo zajem pha a vychodni okoli
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    SARRI: .. damičkovskej web docela v pohodě ;-) .. dík
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    DEMONOFANARCHY: to je jak u nas doma ,) my jsme meli v kuchyni hnusny lino, pod nim polamany dlazdicky a jeste pod nima drevo zality betonem :) pohoda.
    ja bych to zbrousila (mirne aby ses z toho nezblaznil) pasovou bruskou, natrela barvou, a cau. existujou snad i levnejsi pujcovny naradi, ale s zadnou konkretni nemam zkusenost.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    DEMONOFANARCHY: Pokud jsou plesnivé, tak je problém ještě po dnimi. Pokud je nechceš dávat pryč, tak bych je odkryl, nechal nějaký čas větrat pak humus trochu hrubě obrousit, očistit a překrýt prodyšným kobercem. Nejspíš to plesniví prooto, že pod deskami je vlhké podloží a lino brání prosychání.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN: myslim barvou, ne lakem, bila, kremova, tmave cervenohneda, ja bych sla i do zelene nebo sede, hm.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DEMONOFANARCHY: jak desny jsou ty osb? nesly by diy pretrit bez brouseni?
    SARRI
    SARRI --- ---
    trosku damickovskej blog, ale sem tam zajimavy napady na recyklaci materialu
    Craft My Ass off
    http://craftmyassoff.tumblr.com/
    OBCANKAA
    OBCANKAA --- ---
    OBCANKAA
    OBCANKAA --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam