• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    SHM8: Jo to je jasný, už sem psal to samý.. ale u zrcadla to asi tolik naložený nebude.) Pokud tam budou šminky atd.. Hlavně podle fota by to musel sešroubovat na nějaké tři díly a ty pak každej zvlášt věšet na hmoždiny.. A to prý nechce. No, snad se dílo povede..:)
    SHM8
    SHM8 --- ---
    DOBROZEMAK: lepidlo bych doporučil pouze pokud by to mělo sloužit jako dekorace..pokud v tom mají být věci a má to něco vážit, rozhodně bych se na lepidlo nespoléhal.. celý bych to zvrutil vrtuama se zapuštěnou hlavou a pověsil to na dva háčky, dal hluboký hmoždinky... když to bude těžký, potáhne to ven.. bratr takhle jednou dal na police truhlíky s kytkama, pak je pořádně zalil a během chvíle měl plnej pokoj hlíny .) ..a to to bylo na hmoždinkách, akorát ty police byly dost široký a o to větší tah to mělo..
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    PANDAMON: Jo ahaaa:) pěkně to máš vymyšlené.. Tak to asi fakt lepidlo.. najdi si mamut glue, to udrží všechno všude:)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Ty cela zaplatpanbu rezat nemusim, mam dobry suplata - jsou stary, takze celodreveny. Mam to vymysleny asi takhle http://pandamon.rajce.idnes.cz/Upcycling#DSC_1749.jpg pricemz ty spodni nejvetsi budou sedet na ty komode.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    PANDAMON: Hlavně asi budeš muset u většiny šuplíků seříznout čílka, většinou přesahují přes okraj šuplíku samotného. Pak třeba vrutama sešroubovat k sobě aby si měl jakoby celek a radši bych třeba dva z toho celku obětoval na namontování nějakýho závěsu ( http://www.demos.cz/nabytkove-kovani/nabytkove-zavesy-vyklopy/zavesy-rektifikacni.html ) aby si měl jistotu a mnemusel se bát že když to naložíš něčim težšim tak to spadne. Lepidlo na zrcadla bych na HDFkový dna šuplíků nedoporučoval, rozhodně nebude mít takový vlastnosti jako u zrcadla..
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    Zdravicko, napadlo me udelat neco ala tohle (jen hezci) http://www.apartmenttherapy.com/inspiration-junk-drawers-as-sh-82716 . Jako suplikovou zed nad komodu, napada nekoho jak to pridelat ke zdi a neprovrtavat ty supliky? Zatim mam predvymysleny lepidlo na zrcadla odelat pod to jeste takovej prkynkovej podklad a ten taky prilepit....?
    KETHAMINA
    KETHAMINA --- ---
    MARI: dobrý, zjisti který tam z našich pasuji :)
    MARI
    MARI --- ---
    já pořád jak skladovat zásoby plechovek... myslím, že mám vyřešeno. :)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    NIKOPOL: Pošta..
    KUURA
    KUURA --- ---
    NIKOPOL: Já mám rozlomenou tabuly skla, rozmer vcelku byl cca 230x60 ? nevim...je to potazeny folii a zustalo na tom kovovy madlo,ktery bych potrebovala nejak sundat, ale jinak sklo je k mani...ja jsem praha vychod
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ahoj všichni ...

    potřeboval bych nějaký scrap glass ... vyhozený, odložený sklo ... tabule z výloh (i rozbitý pokud zůstaly pohromadě větší kusy), nějaký poličky a desky z nábytku a tak ...

    kdybyste někdo, klidně teďka hnedka vědět, nebo viděl, že se to válí někde u kontejneru, za barákem na nejbližší stavbě - prosím dejte mi vědět, děkuju
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    KATCHABABA: Jojo, fructis to jistí:)) Bezva nápad.
    SWT
    SWT --- ---
    KATCHABABA: To není blbý, díky za nápad.
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    videla jsem kdesi v obchodi obdobne drzaky za silene penize ...
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    GECKO,SWT: v tomto klubu jsem jej nenašel... pravda moc daleko jsem nehledal...
    SWT
    SWT --- ---
    GECKO
    GECKO --- ---
    BOTRYTIS: Uz zase restartoval internet?
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    z dneška ikeahack:
    GORM shelve feat. RETUR recycling bins.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam