• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    KUURA
    KUURA --- ---
    NIKOPOL: Já mám rozlomenou tabuly skla, rozmer vcelku byl cca 230x60 ? nevim...je to potazeny folii a zustalo na tom kovovy madlo,ktery bych potrebovala nejak sundat, ale jinak sklo je k mani...ja jsem praha vychod
    NIKOPOL
    NIKOPOL --- ---
    ahoj všichni ...

    potřeboval bych nějaký scrap glass ... vyhozený, odložený sklo ... tabule z výloh (i rozbitý pokud zůstaly pohromadě větší kusy), nějaký poličky a desky z nábytku a tak ...

    kdybyste někdo, klidně teďka hnedka vědět, nebo viděl, že se to válí někde u kontejneru, za barákem na nejbližší stavbě - prosím dejte mi vědět, děkuju
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    KATCHABABA: Jojo, fructis to jistí:)) Bezva nápad.
    SWT
    SWT --- ---
    KATCHABABA: To není blbý, díky za nápad.
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    videla jsem kdesi v obchodi obdobne drzaky za silene penize ...
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    GECKO,SWT: v tomto klubu jsem jej nenašel... pravda moc daleko jsem nehledal...
    SWT
    SWT --- ---
    GECKO
    GECKO --- ---
    BOTRYTIS: Uz zase restartoval internet?
    BOTRYTIS
    BOTRYTIS --- ---
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    z dneška ikeahack:
    GORM shelve feat. RETUR recycling bins.

    VER_MASLE
    VER_MASLE --- ---
    takhle jsem si dělala svojí první nánu. při oblepování páskou jsme to trochu přehnali a chvilkama jsem celkem lapala po dechu ale přežila jsem. ;) Jediná nevýhoda byla, že při zapichování špendlíků se na ně chytalo lepidlo z pásky, takže byly špendlíky ulepený... Jinak ale sloužila asi rok....
    JUNIOR
    JUNIOR --- ---
    KATCHABABA: Mě by se líbilo kdyby to bylo ze sklenic na zavařování tak na nich nechat to víčko, proděravět a k tomu víčku udělat proti sobě podlouhé rukojeti aby to drželo v tom otvoru. Něco jako tohle sítko. A pokud by se s tím potřebovalo hýbat tak bych klidně jednu rukojeť nechal delší aby to přečnívalo a nechalo se s tím manipulovat.


    KATCHABABA: Bych si dovedl představit, kdyby to bylo zalité v nějakém epoxidu jako jeden panel tak by to bylo funkční. Epoxidové lepidlo nestojí moc a stačila by na to vylít jenom třeba 3mm šlupka
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    DOKKTOR: delam si prdel
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    PETEKKA: to jsem nasla jako inspiraci, ja to jeste nevyrabela, ale asi to zkusim, sklenicek mam nasbiranych vic nez dost...
    PETEKKA
    PETEKKA --- ---
    KATCHABABA: nádhera... jak jsou ty sklenice nahoře upevněné..?
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    JERSY: akorát je tam víc spáry než obkladů. ok, už mlčím :)
    JERSY
    JERSY --- ---
    DOKKTOR: vypada to zapustene jako normalni obklady tudiz cisteni bude ok stejne jako obklady
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    PANDAMON: jako obklady za dřezem? já ted nevim jak u vás, ale u nás se to v rámci běžné hygieny dělá pravidelně. jako pěkné, vypadá to hezky, ale říkám, čistit bych to nechtěl
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    DOKKTOR: Copak ty si nekdy umyval za drezem?:))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam