• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    IRUX25: Asi.. spíš mě napadá jestli to neni nutný jen, když člověk prodává seriově vyráběnej produkt... když někdo přijde a řekne, udělej mi houpačku, takhle a takhle, udělam ji tak a tak a přijde mi divný, že by se s tim muselo někam na bezp testy atp než si to ten kupující převezme...
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    IM_MORTAL:
    DOKKTOR:
    diky, vyzkousim
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    GANESHA: voskovým papírem to prej taky jde, zvlášť u věci na který kape voda (kohouty)
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    KATCHABABA: supr, dik
    DOKKTOR
    DOKKTOR --- ---
    GANESHA: namočeným alobalem
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    znate?
    HOME-MADE.CZ .. děláme si to doma sami.
    http://www.home-made.cz/
    GANESHA
    GANESHA --- ---
    Lidi, cim lestite chromovy casti nabytku? diky
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    GUDRUN:

    Fotogalerie: Největší prostor v hlavní místnosti zabírá postel z masivu
    http://bydleni.idnes.cz/foto.aspx?r=dum_osobnosti&c=A100727_165002_dum_osobnosti_web&foto=WEB34c53a_06.JPG

    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: v podchodu metra u autobusoveho nadrazi, kdyz stojis celem k autobusaku, tak jako uplne vlevo. googli tapety florenc, najdes
    IRUX25
    IRUX25 --- ---
    JUDAS_PRIEST: zas tolik bych se toho nebal, jak tu nekteri pisou. nicmene respekt bych k tomu mel. drevo samo o sobe neni problem (pokud teda enni radioaktivni). takze ty lepidla a laky, migrace materialu (odloupavani, osoupavani - deti rady kousou do cehokoli). pak taky ze treba vsechny pristupne hrany a rohy musi mit minimalne R2mm. ostre hrany a rohy nejsou pripustne.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    GUDRUN: kde na florenci?
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jestli ses z phy, tak na florenci mivaji siroky vyber zbytku za hubicku. a zalezi na tom. segra.mela dva pruhy na stene za posteli a pak dvirka skrini a i kdyz to bylo za petikilo, skvele to sladilo celej pokoj... mam to nafoceny, zkusim najit
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    IM_MORTAL: super nápad! tak to se asi inspiruju.
    DLOUHA_POTVORA
    DLOUHA_POTVORA --- ---
    GUDRUN: to mi připadá trochu moc drahý na diy nábytek .)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    DLOUHA_POTVORA: na to odpovídám takto:

    nicsem nezdrsňovala, herkules přilepí papír ke všemu. ale je třeba ho zalakovat lakem na dřevo aby se dal otírat. nicméně místo komiksů se dá nelpit cokoliv, ale určitě bych to zkombinovala taky s plochama bez polepu jen barvou. akrylátový barvy držej na skříni taky bez brusu, chce to ale jemnej štětec, aby tam nebyly takový ty pruhy
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    samolepící tapetou... existují různé vzory..
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    DLOUHA_POTVORA: mám na jedné staré hnusné skříňce cosi ubrouskovou technikoua přetřený barvou ..ale vypadá to i na můj vkus příliš DYI
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    DLOUHA_POTVORA: vliesovou tapetu?
    WOKO
    WOKO --- ---
    DLOUHA_POTVORA: jojo, šmirglem. Nevim teda, jak ta skříň vypadá, ale možná bych vzal nějaky papir, z kterého by bylo možné občas utřít prach..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam