• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    DUB
    DUB --- ---
    GECKO: dyk tam sam rekl ze paleta ve vykupu stoji 120kc. na postel potreboval 8ks. takze litr za palety a 9k dal truhlarovi. logicky by to tu v DIY nabytku asi nemelo co delat .)
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---














    Všechno z www.recyclart.org
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    panbu zaplat, palety uz mi taky lezou krkem:)
    HUGOT
    HUGOT --- ---
    2 roky zpatky tady ta stranka uz probehla, shodou okolnosti kvuli paletovemu silenstvi, tak sem davam odkaz na homepage, at je tu konecne taky neco jineho nez palety :-)

    The art of recycling, reusing, repurposing & upcycling :: Recyclart !
    http://www.recyclart.org/

    BYDK
    BYDK --- ---
    DEIKSAC:
    GECKO: Lidi me to nerikejte. Spis tomu typovi. Ale myslim, ze by byl dost nasraty. :D
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    GECKO: hehe nene jedine tady:)
    GECKO
    GECKO --- ---
    PANDAMON: realizujes se i namimibazaru a na bily balakryl uz mas mnozstevni slevu?
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    IM_MORTAL: tyhle vojenské jsou právě dost bytelné. Některé mají oplechované hrany, robustní uzávěry a ostatní kování.
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    NYKRUK: PANDAMON: dost podobný jim (imho) jsou i bedny od tiskařskejch válců, mám doma tři, polepený, nalakovaný, ale nějak mi rpo ně chybí jiný využití než noční stolek (nízká postel z palet holt:D). kvůli pantům se nedaj úplně přirazit ke stěně, skladovat v nich věci je sice okej, ale nesmí na nich nic stát atd...za mě vzhledově super, prakticky nic moc...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    CASTROL: googli "bedna vojenská" nebo "bedna muniční" jsou na to specializované e-shopy. Osobně znám firmu Hass Hroby, mají toho spoustu.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    NYKRUK: uz par vojenskejch beden mam, ted hlavne spotrebovat to co jsem nalovil uz to nemam kam davat:)
    CASTROL
    CASTROL --- ---
    NYKRUK: a jak se člověk k takovému vojenskému výprodeji dostane?
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Stačí obejít pět nejbližších rekostrukcí v okolí a dostanete tolik odpadovýho dřeva v lepší kvalitě, že nebudete vědět co s tím.
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    PANDAMON: Ve vojenských výprodejích jsou k prodeji bedny rozličných provedení a vcelikostí. Jsou truhlářsky velmi kvalitně provedené a zelená barva z nich jde snadno opálit.
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    MAARA_CZ: to jo, ale na druhou stranu ta patina a diry po tech hrebicich maj taky neco do sebe:)Ale fakt existujou lepsi cesty jak ziskat stary prkna. Momentalne mi prijdou dost sexy stary krabice a supliky:)
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    Ne, rozebírat palety opravdu ne. V paletách bývá někdy 5 i více kroucených hřebíků v jednom bodě a desky po rozebrání....ehm...tak dobré na kurník. Za 120kč raději krásnou novou hoblovanou desku (y) a nebo nehoblované a elektrickým hoblíkem je 2x, 3x sjet a je to levnější než rozebírání palet....
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    BYDK: za 10 litrů si diy udělá člověk postel i z mahagonu
    PANDAMON
    PANDAMON --- ---
    rozebrat paletu je pakarna....teda eurovku, tiskarsky jdou lip, ale zase musis davat bacha at ti z toho neco zbyde:)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    GECKO: no jo no, bez prace nejsou kolace a kdyz mas palety zadarmo, tak to za to stoji, nefnukejte furt...
    GECKO
    GECKO --- ---
    BYDK: Postel za 10k z palet... kde je v tom ekonomika teda nechapu. No nic... hele, kolik lidi tu nekdy zkusilo paletu rozebrat na jednotlivy prkna? Pokud je stlucena kroucenymi hreiky, tak to je takova pakarna....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam