• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    BENAC
    BENAC --- ---
    Prijde na to, jak je clovek zrucny a duvtipny .. lze vyrobit i s uloznym prostorem!
    Doufam, ze se mi podari presvedcit vlastnim vytvorem, ktery budu v prubehu cca 3 - 4 mesicu realizovat .. poslu posleze foto .. Netvrdim, ze to je jedina a spravna alternativa, ale je jednou z moznosti ;)
    Co se prachu tyce, nebyl bych tak kriticky .. je to pouze a jedine o napadu .. viz napr



    GECKO
    GECKO --- ---
    BENAC: V ty posteli je palet 14, takze pres 3000, jedna namitk ajiz padla NYKRUK: pak bych jeste doplnil, ze ani europalety nejsu hoblovany a hezky uz vubec ne... mimo to ma vysledek pomerne nesmyslnej rozmer i hmotnost. no za vyhru bych to upln neoznacil...
    NYKRUK
    NYKRUK --- ---
    BENAC: pod kterou nejde nic dát a hromadí se tam prach se vším, co k tomu patří:)
    BENAC
    BENAC --- ---
    GECKO: Cena novych EUR palet (zalezi na materialu, uprave) se pohybuje (okoli Ostravy) mezi 160,- az 200,- bez DPH. Kdyz koupis 10 E.palet, poskladas postel jako lusk a platis 2000,- (za paradni odvetranou postel s rostem :))

    GECKO
    GECKO --- ---
    STEMBUS: kde se daj ziskat novy hezky europalety za cenu, kdy by to davalo ekonomicky smysl?
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    BADHORSE: je to 240x240
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    STEMBUS: jak se na to koukam tak jsi to naskladal na nejakej divnej rozmer..jako ze ty palety oprene o zed by mely byt snad celo ty postele..ale pak by delka byla jen 160 cm
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    Vlastní počin...
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    Jojo, motejla taky můžu jen doporučit:)
    PSYCHOPATICK
    PSYCHOPATICK --- ---
    BADHORSE: www.futoncentre.cz ID MOTEJL vyrobí vše co chceš :)
    HEPTA
    HEPTA --- ---
    BADHORSE: Tady ti klidně udělají matraci ve tvaru Amora s lukem :) http://matrace.purtex.cz/
    BADHORSE
    BADHORSE --- ---
    Nechavali ste si nekdo delat matraci na zakazku jde mi o rozmer 2400 x 1200 mm coz je docela mimo rozmer
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    OMNIHASH: tak to se po Praze asi v bytech moc nepohybuješ, co. Já už viděla ledas co
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    ZUSKA: Kuchyň ve skříni? Slovy klasika "Viděl jsem hada srát, žábu bušit pěstí do skály, koně zvracet v barvách francouzský trikolóry. Dokonce sem viděl i stíhačku couvat, vole. Ale todleto sem teda ještě neviděl."
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    IM_MORTAL: no, ono je to fakt maličkatý a něčím oživit by si to zasloužilo. ted je vše čísté a bílé, tak já to ještě promyslím. Jo a puvodně jsem teda myslela pruh-y napříč, ale to už je jedno :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ZUSKA: osobně bych do pruhů - ať vertikálních nebo horizontálních - nešla, zvlášť když je nechceš 1 barva a bílá, ale 2 různý barvy - bude to pěkná makačka. čim světlejší barvy tim opticky větší prostor - jestl itak moc chceš barvy šla bych do tří stěn bílá, jedna barevná
    DIMZI
    DIMZI --- ---
    IM_MORTAL:
    ZUSKA: je to skutku tak a abych to mohl opravdu potvrdit, tak jsem si zagůglil:
    https://www.google.cz/...hp?hl=cs&tab=ww&ei=YMSAUu6zDo2PsQbooYGoDA&ved=0CBAQ1S4#hl=cs&q=pruhy+optika
    a dozvěděl se i něco navíc a myslím, že možností je víc:)
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    pro představu, je to asi takhle veliký, jen zastrčený do komory.


    IM_MORTAL: tak myslíš, že pruhy ne?

    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    ZUSKA: pokud vim tak vertikální pruhy opticky "zeštíhlujou"
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam