• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    MAARA_CZ: Tichá závist?
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    FIFO: ale cena pri vysce 45cm pres 11tis Kc, tak to jsou fakt zmrdi:))
    MAARA_CZ
    MAARA_CZ --- ---
    FIFO: Tem zmrdum se rika obchodnici.....porad plati, "Jak maji blbi penize, maji kramari odbyt":)
    KUTIL
    KUTIL --- ---
    IM_MORTAL: Tenkrát sem měl možnost to rozebírát. Inu musím říct byla to fuška to rozdělat celý, protože je to tak pevný že to moc nešlo :D. Ono to je pěkný. Já osobně mejt barák tak bych si s tím udělal několik místností, poněvadž mě to příjde trošku originální. Masiv je drahej a lamino je hnusný todle je trošku kompromis. Ale postel do ložnice bych si asi nedělal :)
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KUTIL: tak jako určitě se najdou blbci, pokud si dobře pamatuju nějaká rádoby celebrita toho má plnej barák, říkali i kolik za to dala a bylo to dost....

    ale pro mě sou už palety taky jenom znouzecnost - máme doma "postel", ptž prostě nebyly prachy, a na jaře už budem dělat postel z fošen, takže pudou. ale chci z nich udělat truhlíky (takový ty korýtka) na terasu - takže komplet rozebrat, to bude fuška:D
    KUTIL
    KUTIL --- ---
    IM_MORTAL: No právě na naše poměry je to asi drahý. Ale někdo to musí kupovat jinak by nebyl tam kde je že? :D Ale spíš pro inspiraci, paletu dostanu za 50kč a barvu dostanu od známýho tudíž jen to pěkně od nich okopírovat :-) Furt nad tím uvažuji že bych si něco udělal doma z palet jenže se to hodí spíš do baráku než do bytu kvůli prostoru.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    krásná ukázka jak se low-cost diy nábytku stala móda, ze kterou jsou lidi ochotný platit nesmyslný částky :)
    FIFO
    FIFO --- ---
    Postele | POSTEL 160x200cm (výška 15cm) | Netradiční stylový nábytek - nábytek z palet.
    http://www.nabytekzpalet.eu/POSTEL-160x200cm-vyska-15cm-d7.htm?tab=comment

    co je na tom za praci? to jsou normalni zmrdi
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KUTIL: ale jako inspirace dobrý:D
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KUTIL: už sem na něco podobnýho narazila i na fleru. ne, ta cena je nadnesená i k tý práci. nehledě na fakt, že "kouzlo" paletovýho nábytku je ve faktu, že to je levný, pro někoho i zadarmo. nejhorší práce s paletou je vytahávat z ní ty hřebíky, když jí člověk potřebuje rozdělat/předělat/zkrátit whatever. obroušenou jí člověk má za chvíli. nejvíc mě baví tohle: http://www.nabytekzpalet.eu/Stul-EURO-80x120cm-vyska-15cm-d119.htm prý stůl....dyk je to paleta bez úpravy (max barva)! 520,-? zajímalo by mě kdo je natolik blbej aby si to od nich pořídil....
    KUTIL
    KUTIL --- ---
    Zde máte nějakou inspiraci pro výrobu z palet. Ale ty ceny jsou tedy úchvatné ale zas chápu že to dá spoustu práce http://www.nabytekzpalet.eu/
    GECKO
    GECKO --- ---
    CERNAAMODRA: borivojka je pro cajovnu idealni adresa :))

    btw, pro zmizelo posledich asi 8 prispevku?
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    CAMELLA: Budou rekonstruovat celej barák z části současných prostor bude nějakej vchod, neboco, takže končej. Ale už od září mají novou na Žižkově - Bořivojova.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    CERNAAMODRA: ono končí Nebe peklo?:/
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    Možná by to tady nějakého kutila mohlo zajímat. Posledního února kamarádi ruší v Praze čajovnu a mají tam spoustu věcí, co budou buď za odvoz, nebo za pakatel, k dispozici teda až od konce února. Největší věc, kterou budou dávat pryč jsou vestavěná patra ve dvou místnostech, který si sami dělali, včetně schodů a celej bar:

    peklo patra bar

    Zájemci kdyžtak pošta, nábytek jako takovej budu dávat časem do jinýho klubu, ale ty patra i kdyby jen na materiál se asi hodí nejlíp sem.
    CERNAAMODRA
    CERNAAMODRA --- ---
    STANDART: Do tý zimní zahrady na dlaždicovou podlahu ten paletovej nábytek fakt sedne. Vždycky mě rozesměje, když to má někdo doma v obýváku na plovoučce a s koberečkama. Pěkný.
    PAPRIKANA
    PAPRIKANA --- ---
    Ahoj, filtr mlci tak se optam.. Chtela jsem se zeptat, zda nemate nejaky tip z ceho levne vyrobit dobre sedaky. Predelavame cajovnu a na paletove lavice bychom chteli velke sedaky, pokryvajici celou jeji plochu. Molitan je dost drahy, lavic je cca 10, vetsinou velikost 50x120cm... nejaky napad?
    GECKO
    GECKO --- ---
    IM_MORTAL: lignofix, bochemit, katrit atd na impregnaci dreva jsou vpodstate vzdy vodni roztoky boritych soli. jako nepil bych to, ale jak se to proboha muze ze deva vyparit fakt nevim. ostatne se tim bezne natiraji drevene konstrukcni prvky domu, ktere jsou uvnitr.

    barva z toho vysisuje, je tam jen pro konrolu, kde je osetreno. bezne se dela i hnedy a bezbarvy.

    jinak osetrovat tim pozitine vyschle drevo, ktere je navic v interieru a muze vetrat nedava zadny smysl..... coz ale srani se s brousenim palet taky moc ne...
    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    STANDART: je to jed, to víš ne?:D a ne zrovna malej, docela dlouho se vypařuje, takže bych být tebou tu místnost hodně větrala...
    RAHANUR
    RAHANUR --- ---
    STANDART: to je dobrá vize s tou hnědou barvou.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam