• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    aha domek mě vůbec nenapadl :) ještě dodám, že se jedná o hřiště k hospodě, takže by to nemělo být nic co se dá odnést a ukrást moc lehce..ale domek je super!
    UZEL
    UZEL --- ---
    UZEL
    UZEL --- ---
    co treba nejakej domecek..tohle vypada pekne..neco v mensim...
    BAMBERLOK
    BAMBERLOK --- ---
    prosím vás,mám velké množství bambusových tyčí (průměr 10-15cm, 4 metry dlouhé, asi 20 ks) a děláme dětské hřiště... nenapadá vás,jak by se daly využít? co z nich pro děti vyrobit? (pískoviště,houpačky a tak už máme)
    DIMZI
    DIMZI --- ---
    HONZAK89: spároval jsem ponožky a snad to pochopil... díky:)
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    RLSO: dej si tam LED zarovku a udelej to na 12V, to se pak niceho bat nemusis a vypinac si muzes vybastlit jak chces :) i ten kohout by tam sel udelat s pouzitim podobneho stmivace http://www.t-led.cz/led-ovladac-stmivac-m2 to by mohlo byt zrovna v loznici docela sikovne
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    DIMZI: to byl oříšek, nechtěl jsem aby bylo něco vidět, je tam kříž z pasoviny kterej je malym C uchytem stazenej pod ty elektro průchodky. uprostřed kříže je spojka na zavitovou tyč. tyč prochazi hranolem, ktery je chycen L profilem z boku do trámů stromu. takže se tac natočí na zavitovou tyč a z půdy se matkou dotáhne az ke stropu. Lip to nepopíšu, doma mám nákres řezu, kdyby měl někdo zájem.
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    ARQANA: nebude, jedna žárovka ma asi 12w, původni halogenky, des ale na tohmle v klidu udrzis ruku.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    HONZAK89: Nebude se to prehrivat, kdyz to nemá odvetravani?
    DIMZI
    DIMZI --- ---
    HONZAK89: a jak jsi vyřešil chycení ke stropu?
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    HONZAK89
    HONZAK89 --- ---
    kone?n? dokon?en lustr, zavarovacky a podnos z nerezu.

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    RLSO: zkus spis elektronicky obchody, sortiment je docela sirokej.
    RLSO
    RLSO --- ---
    DEIKSAC: skusal som to tam nejak napasovat - ono je to celkom problem :( trubka je 1/2 kvoli vahe a do tak malych rozmerov som nic nezohnal (ale je pravda, ze som to robil skor stylom,ze zajdem do elektra a pohram sa s tym este... ideal by vazne bol nejaky vodovodny kohutik ;) )


    GECKO: jj, dikes
    GECKO
    GECKO --- ---
    RLSO: co se tyce ty kostry, tak snad to mas na tri draty a kostru posli zelenozlutym na kolik zasuvky ne.....
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    RLSO: co packovej prepinac vetsiho prumeru vsazenej do toho kolinak, kde mas ten plastak? Kdyz to seriozne zapojis (alespon smrstovaci buzirka), tak jsi v klidu.
    RLSO
    RLSO --- ---
    nemate niekto typ, ako vyriesit vypinac efektnejsie (napr. kohutik :/)? celkom som sa bal el. prudu na kostre, tak som radsej zvolil plastovy vypinac, no nie je to uplne ono...

    SWT
    SWT --- ---
    GECKO: S přimhouřením obou očí to bereme jako z palet ;)
    GECKO
    GECKO --- ---
    Neni to teda z palet, ale snad sem se tim uplne nediskvalifikoval... pouzita zbyla prkna z obkladu fasady, zbyla fosna z terasy a nohy od terminaloveho stolu, co jsem mel doma...

    Vice fotek na http://io.pinknet.cz/milire/index.php?itemid=83 postum treba na http://www.chatar-chalupar.cz/zahradni-lavice

    PANPOSPA
    PANPOSPA --- ---
    nechcete někdo již upravené palety? je mi líto je odvézt do výkupu
    [ OFFERINGNABÍZÍM: europalety / Praha 5 / 300 CZK ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam