• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    HANOUCH
    HANOUCH --- ---
    uz nebylo kam cpat sbirku dvd a nikdo neprodaval dostatecne velke reseni na 400 filmu
    tak jsem si pomohl sam


    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    JOSEF_K: prej nádherná kresba :-)
    QUIP
    QUIP --- ---
    DIVNA: asi bych to vzal tmelem na drevo, co sezenes v jakemkoliv hobbymarkety ala OBI, Hornbach, Bauhaus.
    Brousitelný tmel na dřevo | Den Braven
    http://www.denbraven.cz/lepidla-a-tmely-pro-podlahare/0745-brousitelny-tmel-na-drevo-59-cz144.html
    Dřevokitt Profi® bílý 250 g - KITTFORT® Praha - Profesionální BARVY a TMELY
    http://www.e-barvy.com/0,1,Drevokitt-Profi%C2%AE-bily-250-g.html

    Jestli jsou ty dvere lakovany, tak v tom doliku bych necim odskrabnul barvu, aby na tom tmel dobre drzel. Jestli je to hlubsi, nez 5mm, tak se doporucuje tmel aplikovat postupne ve vice vrstvach.
    Pak to pujde snadno prebrousit a pretapetovat, jako by tam zadna dira nebyla.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    josefká- jen mi to nevysvětluje ty hrubý jehličnatý léta
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    DEIKSAC: Není ten "blevajz" akát:)? Ntb mi nedává úplně ideální barvy, ale nedávno jsem z akátu něco soustružil a bylo to přesně tak nazelenalý, jako to, co vidím na fotce.
    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    drevo vypada jehlicnate, deska borovice, nohy nejakej blevajz. jinak teda dost sileny parkety a listy ... ;)
    EFESH
    EFESH --- ---
    EFESH
    EFESH --- ---
    TOM: njn, to je tak kdyz clovek pracuje a porad nekde cestuje ;-)
    delal jsem neco takove poprve a naposled, takze to samo je 2nasobek casu.

    jinak cca: 4hod planovani; 3 (!) hod nakup; 4 hod rezani/hoblovani; 4 hod sroubovani (musel sem castecne demontovat a vyztuzit); 2 hodiny olej a 2 hodiny polyuretan

    ad drevo, no, to je asi ten nejvetsi pruser ;-) nekde na netu jsem si nasel nejakej navod a tam rikali "construction grade lumber", tak jsem tu zasel do mistniho Home Depot a vzal to drevo, kterym se tu bezne stavi baraky (je to HODNE mekky drevo z kteryho snadno odloupnu nehtem trisku, ale penetrace a polyurethan to nastesti vcelku ztvrdily)

    ad planek, jediny co jsem si udelal je tohle v Google Sketch up





    vrchni desku jsem zcelil postupem z tohohle videa (pro me novy nastroj kreg jig, a dost to pomohlo cele stavbe) https://www.youtube.com/watch?v=2IT89XCa9Vk
    QUIP
    QUIP --- ---
    TRISTRAM: zalezi, kolik toho chces delat a na co presne. Ja bych zkusil pouzit treba preriznutou plechovku. At uz to nejakeho piva, nebo kompotu (podle toho, jak silne steny potrebujes)
    Treba tomu pujde dobre vytvarovat i ten horni rantlik, nebo by k tomu sel priletovat.
    TRISTRAM
    TRISTRAM --- ---
    Nevíte kde sehnat nejaky kovovy formy/části/profily, nevim jak to nazvat, jako jsou u tohohle svícnu?
    TOM
    TOM --- ---
    EFESH: měsíc?! tím "byla to sranda" cos psal v DIY jsem myslel, že to zabralo jedno odpoledne .))
    z čeho je ten stůl, dub? nemáš plánek nebo fotky rozpracovaného stavu?
    EFESH
    EFESH --- ---
    po mesici hrani ....



    IM_MORTAL
    IM_MORTAL --- ---
    KATCHABABA: já právěže teď viděla z jednoho glóbu udělaný dvě - právě řezaný v půlce (navíc ty, co se používaj jako lampičky budou mít tenčí ten papír/plast či z čeho to je)
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    CORNHOLIO: ok, dík za zkušenosti, tak až do toho jednou půjdu, uříznu to nad austrálií:)
    CORNHOLIO
    CORNHOLIO --- ---
    KATCHABABA: jo, tohle jsme si cca před desety lety dělali v kanceláři:) Je to celkem na prd, sice je to svítící globus, ale jako stínítko je až moc neprůsvitný.
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---
    MARKYYTKA
    MARKYYTKA --- ---
    palety uz udany :))
    KATCHABABA
    KATCHABABA --- ---

    MARKYYTKA
    MARKYYTKA --- ---
    Nechcete někdo 4 palety rozměry 120 x 100 cm? Praha 6.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam