• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    QUIP
    QUIP --- ---
    DOBROZEMAK: V tom mas urcite pravdu, ze s vetranim by to bylo lepsi a pojistit matraci proti posunu dost mozna taky. Ale opet je to neco, co z fotky neni videt.
    Na vetrani se tam daji vyrezat diry vykruznikem a proti posunu tam staci nalepit suchy zip, nebo koberec, nebo pruhy latky. Po nich uz se matrace neposune.
    A v tomhle klubu bych prave cekal takovy prakticky rady a ne vykriky modni policie, jak je to hnusny.
    Priste bude nekdo prudit uz i kvuli pouzitemu odstinu barvy.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    díry asi jo no, a cestování bych pojistil aspoň sucháčem nebo tak něco...
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DOBROZEMAK: Odvetrani muzes resit treba vrtackou a rastrem der. Cestovani matrace- jestli to je velka jednodilna poradnejsi matrace tak ta nikam neutece.
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    QUIP: Pravda, ale furt to neřeší odvětrání (u postele dost důležité) a uchycení...
    QUIP
    QUIP --- ---
    Zase odbornici, co z fotky poznaji i pouzite pojidlo. Sice nevim, z ceho to ZASIK konkretne delal, ale ze je to OSB deska jeste neznamena, ze je to zdravotne zavadny. Uz davno se delaji desky i pro bytove pouziti bez formaldehydu a podobnych sragor.
    VODNIK
    VODNIK --- ---
    ZASIK: upřímně řečeno strašný, z toho materiálu bych nestavěl ani zahradní hajzlík natož postel
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    MOTEJL: moc pěkný
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    MOTEJL: Jo, tak to se mi líbí mnohem víc.
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    Tady mate neco z me vlastni tvorby. Jedine, co jsem potreboval byl: mafl s pravitkem, vybracni kotoucova bruska, metr, tuzka a voskovy olej biofa. Vsechy spoje jsou rucne dlabany, lepeny. Cep a dlab. Material vysel asi na 7 tisic, je to masivni olse se smrkovym rostem :-)



    GECKO
    GECKO --- ---
    ZASIK: promin, ale je to hnusny a blbejsi matros na postel te uz nenapadl? hrany nikdy nebudou hladky, opracovat nejdou, az si pri sexu zadrestrisku do prdele.... matrace nevetraa bude po tom cestovat a cena materialu nesmyslna...
    MOTEJL
    MOTEJL --- ---
    ZASIK: Dobrej napad, ale nechtel bych dejchat ty lepidla...drevotriska neni zrovna nejlevnejsi, urcite se daji sehnat starsi smrkovy sparovky a bude to urcite zdravejsi reseni...Jinak dobra prace :-)
    DOBROZEMAK
    DOBROZEMAK --- ---
    ZASIK: Ještě by mě zajímalo jestli si nějak řešil odvětrání matrace zespod? A jestli tak trochu necestuje..:)
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZASIK: Ma to nejaky ulozny prostor? Sveho casu jsem si taky neco podobneho predstavoval :)
    ZASIK
    ZASIK --- ---
    tak ještě jednou, snad už to bude vidět
    ZASIK
    ZASIK --- ---
    moje osb diy postel
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    KUTIL: pls nemuzes to zakladat jinde? nemam fb (a nechci)
    (sorry za OFFT)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    https://www.youtube.com/watch?v=Kk70sWWmCyc (jen si delam bookmark, omluvte ;-) ale muze se to hodit)
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    Hele to zahlavi - "papirovy nabydek" je urcite od slova "nabyt", ze?
    JUDAS_PRIEST
    JUDAS_PRIEST --- ---
    Tak to nevim. Povedlo se nám zlomit lamino, spoj držel jak židovská víra. Ono dokonce záleží i na konrétním typu lamelek.... My používali něklikavrstvé na kříž lepené. A lepidlo od Wurtha. Neměls šanci to odtrhnout po zaschnutí. Ale už mlčim:)
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    JUDAS_PRIEST: de o pevnost. Ty dřevěný piškoty/ kolíčky sou dycky jen na podržení ,prim hraje lepidlo. Jednoduchost nerozporuju, ty frézky sou fakt i pro amatéry jako jsem já :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam