• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    EDA
    EDA --- ---
    KALIF_WH: Hornbach, asi i obi nebo bauhaus.
    KALIF_WH
    KALIF_WH --- ---
    Ahoj, mam dotaz, potreboval bych dat dohromady do predsine takovou skrinovou stenu z lamina, nemate nekdo zkusenosti s tim, kde se necha koupit a naformatovat ? Diky
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    woodcoregang at Brutal Assault 2016
    http://www.youtube.com/watch?v=Lx8BKPFt4HA
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    ELGEMA: Jestli vyhovuje Praha, tak tenhle clovek ma vazne zlaty rucicky!!! http://www.1188.cz/362835-jaroslav-masnica-praha
    GECKO
    GECKO --- ---
    ELGEMA: libovolny zamecnik co nejbliz mista instalace?
    ELGEMA
    ELGEMA --- ---
    Ahoj poradil byste mi někdo, kdo by mi vyrobil svařený konzolový systém na míru? viz toto:

    DEIKSAC
    DEIKSAC --- ---
    DARAIT: prebejvaj mi ctyri hlinikovy nohy z ikey, roky jsem je pouzival pod stul, ale udelal jsem si novej celodrevenej
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    DARAIT: hairpin legs
    DARAIT
    DARAIT --- ---
    mate nekdo prosim typ na pekna ocelova podnozi k jidelnimu stolu? pokud mozno spis industrialni styl v praze, klido na zakazku (napr svarit) pokud to bude za rozumny penize
    LUSY
    LUSY --- ---
    Zajímavá příležitost pro ty z vás, kdo ještě nemáte vlastní dílnu: šance vyhrát členství na 1 měsíc v hodinové dílně DIY Praha! http://www.diypraha.cz/2016/06/22/soutez-burza-napadu/
    JAZZZ
    JAZZZ --- ---
    87HIGHFLYER: jako zvukova a tepelna izolace se pouziva rockwool. stacily by ti tri desky, jako prebytek z nejaky stavby. bohuzel zrovna u togi kompresoru se pozadavek na tichost a vetrani trochu tlucou.
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    GECKO: to je řešení, kterýmu se chci vyhnout:)
    GECKO
    GECKO --- ---
    87HIGHFLYER: IMHO nejsnazsi je proste koupit takovou, ktera je dostatecne ticha. Mame spojeny obyvak s kuchyni, v rohu nejakou vysokou AEG Electrolux, stari 9 let? asi tak a krom obcasneho skrundani kompresory nejsou slyset, v ty mistnosti se prilezitostne spi....
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Neměl by někdo tip na odhlučnění lednice? Budu jí mít v obytný místnosti což je celkem nepříjemný. Mám určitý nápady, tak bych je chtěl trochu konzultovat.

    První věc - mít jít pokud možnou plnou vody (voda má vysokou měrnou tepelnou kapacitu =
    termostat nebude tak často spínat, jelikož se v lednici líp udrží teplota).

    Potom je asi samozřejmě nutnost jí udělat víceméně vestavěnou. Nějaký tip na levný akusticky izolační materiál (dal bych ho dovnitř tý skříně)?

    S tím souvisí i odvětrání. Předpokládám, že není moudrý jí uplně utemovat.

    Díky moc!
    VINC
    VINC --- ---
    KRMITK0: udělat stejný hranoly a slepit k sobě.
    How to Make a Cutting Board | DIY Butcher Block Cutting Board
    https://www.youtube.com/watch?v=t3Ip9xFayxk

    KRMITK0
    KRMITK0 --- ---
    Nějaký typ jak nejlépe pospojovat hranoly a udělat z nich desku stolu? Mám dubové nohy od starých stolů a rád bych je nějak pospojoval a udělal z nich desku na stolek na balkón.
    DIMZI
    DIMZI --- ---
    Zdravím, nevíte jestli se dá někde pořídit naplavený dřevo?
    HUGGI
    HUGGI --- ---
    GINTA: se zkušenostma s papouškem si myslím, že nic moc nepomůže, je to docela agresivní mateiál (jako ty hovna:)

    ERREG: Zatím používám jen spreje, doporučíš značku co používáš toho gelu? Spreje fungujou dobře, ale třeba u bunby se ošoupou
    ERREG
    ERREG --- ---
    GINTA: Jde to prát? Já mám na zimní obl impregnaci jako praci gel to bych na to možná zkusil. Ostatní imp asi budou dost finančně náročnější a při praní stejně půjdou dolů...
    GINTA
    GINTA --- ---
    Ahoj, mám slunečník, který je po týdnu dost "zbombardovaný" ptačími lejny. Látka bude nějaká syntetika, je to ten bílý Ikeácký, kulatý.
    Čím by ste to ošeřili, aby šel lépe čistit? Napadá mě nějaká nano impregnace, newer get wet...apod. Je to dobrý nápad? Dík
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam