• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    OVERDRIVEDIY Nabytek : navody, materialy, design [papirovy nabydek, recyklace, z minima maximum...]
    TENZO
    TENZO --- ---
    R0C3S3K: Kdyby takhle umela delat vetsina lidi co studuje drevarina sme velmoc. Pecka
    ENDRUE
    ENDRUE --- ---
    Máte prosím nějaký typ jak přidělat skleněnou desku konferenčního stolu ke dřevěnému rámu?
    R0C3S3K
    R0C3S3K --- ---
    muj prvni pokus o DIY skrine, nejsem zadnej truhlar, ale kancelarska krysa, tak to byl docela porod,,, smolil jsem to v prazdnym pokoji panelakovyho bytu

    to vlevo je spajz, to vpravo skrinka na nejake kramy do kuchyne – pracovni nazev – kyberustikalni design
    BLEKOSH
    BLEKOSH --- ---
    ZUSKA: Pokud pouzijes na sedak repas(repasovany molitan,viz.nize prispevek),prilep na nej jeste vrstvu norm.molitanu kvuli zmekceni posezu.
    BLEKOSH
    BLEKOSH --- ---
    ZUSKA: Nevim jak je ten sedak velky a ma byt vysoky(tloustka calouneni).Ale jestli je to neco mensiho(coz asi bude,kdyz je to stolicka), tak bych nalepil molitan(dal bych tloustku 3cm, pevnejsi),na to slabsi vatelin a pak potahovou latku.Pozor na jeji skladani pri okraji sedaku,at to pekne vypada.Vsechny potrebne materialy lze koupit bud v cal.potrebach, nebo u kutila.
    QUIP
    QUIP --- ---
    ZUSKA: Na podsedak bych pouzil tenhle tvrdsi molitan http://kutil-florenc.cz/repasovany-molitan-p4988
    Nebal bych se ho k te drevene podlozce prilepit vhodnym lepidlem, aby se neposouval.
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ZUSKA: na chatě jsem spravovala čalouněný židle, ale měnila jsem jen potahovku, pikyr - jak jsem se teď dozvěděla - byl v pořádku. pracovala jsem calounickejma hrebickama
    GUDRUN
    GUDRUN --- ---
    ZUSKA: na chatě jsem spravovala čalouněný židle, ale měnila jsem jen potahovku, pikyr - jak jsem se teď dozvěděla - byl v pořádku. pracovala jsem calounickejma hrebickama
    JOSEF_K
    JOSEF_K --- ---
    ZUSKA: Nejsem čalouník, ale dost dlouho jsem jednomu koukal den co den pod ruce. Molitan je obecně nic moc volba, správně je to na pružiny, na tom slaměnej grund a žíně. Ale nějak půjde i ten molitan. Každopádně zapomeň, že bys ho fixovala přímo tou potahovou látkou. Dělá se to tak, že přes výplň dá takový pevný plátno, který se jmenuje pikýr, to drží celou výplň pohromadě. Potahová látka to jen kryje, ale sama by neměla nést žádné zatížení.
    ZUSKA
    ZUSKA --- ---
    Otázka
    Čalounil jste někdy někdo amatérsky?
    Chtěla bych udělat podsedák na stoličku.
    Mam dřevo, pevnou látku, nastrelovacku na sponky
    Nevim čím to mam vycpat. Jestli koupit molitan a jaky? Tenčí a dát ve vrstvách?
    Mate někdo zkušenosti a výsledek?
    LYDI
    LYDI --- ---
    E_D: to jsem na sebe zvedava :D
    E_D
    E_D --- ---
    LYDI: smirk, lepidlo na dřevo a truhlářská svorka a zvládneš to svépomocí.
    LYDI
    LYDI --- ---
    ahoj, je tu nekdo, kdo by umel spravit zidle? mame nejake basic z IKEA - mam rada jednoduche design, proste jen dreva, bbohuzel to byli dost levne :D - jsou lepene a rozpadavaji se. nechci je vyhodit ci tak. mam 2 kusy a budu rada za vypomoc / napady kde jak u koho to resit. diky
    RESTINPEACE
    RESTINPEACE --- ---
    LEJIMADA: taky zalezi jestli chces aby ten snizenej strop byl nosnej, napr. aby slouzil jako uloznej prostor. Ja jsem to resil drevenyma tramama, na to izolace a zaklop z osb desek. Zespoda sadros a muzes ty tramy nechat kousek priznany, at to vypada pekne.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    LEJIMADA: bezny sadrokartonovy podhled s vatou?
    LEJIMADA
    LEJIMADA --- ---
    Poraďte prosím čím zateplit a snížit strop ve velké předsíni, aby to bylo DIY proveditelné a nikterak ekologicky závadné... Ocenili bychom i ekonomickou nenáročnost a dostupnost materiálu... Díky moc
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    BARBORKA: Tloustka 4 mm dokonce jen

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam