• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    PUSSYFOOTHypnoza
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    MICHAL_R
    MICHAL_R --- ---
    Ahoj, chtěl jsem se zeptat, zdali byste někdo doporučil zkušeného hypnoterapeuta, nejlépe z Prahy. Někoho, s kým máte osobní zkušenost... (Když tak buď sem, nebo do pošty) - díky.
    MAIKA
    MAIKA --- ---
    Ahoj, mam dotaz, mozna budu OT, ale začínam s hypnozou, mam knizku akorat hybnoza a autohypnoza, nejaké doporučení či dobrovolné objekty na zhypnortizovani ? :)
    OTEC_SMIL
    OTEC_SMIL --- ---
    IOM_NUKSO: děkuji
    IOM_NUKSO
    IOM_NUKSO --- ---
    OTEC_SMIL: google
    Toho prvniho znam a doporucuji, ok?
    OTEC_SMIL
    OTEC_SMIL --- ---
    Koukám, že tady to nějak umřelo. Zrovna hledám nějakého zkušeného hypnotizéra. Je tu někdo, kdo poradí?
    PODFUCK
    PODFUCK --- ---
    .Ahoj, nabízím pronájem kanceláře vhodné (i pro začínající) psychology, terapeuty, kouče atp. Velmi příjemné a motivující prostředí.
    [ OFFERINGNABÍZÍM: PRONÁJEM KANCELÁŘE - nízká cena / Praha 2 ]
    IFANDAI
    IFANDAI --- ---
    KAMALA: Nenechávejte si kontakt pro sebe. Někomu se to tu může později hodit.
    KAMALA
    KAMALA --- ---
    Shanim dobreho hypnoterapeuta - pouze overeneho. Diky predem - posta
    M0NICZKA
    M0NICZKA --- ---
    Scháním informace o možnosti přes hypnozu zbavení se závislosti, at se týká čehokoliv. A kdo máte kontakt na hipnoterapeuta co to provádí..?Kdyžtak pošta!děkujiiii
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Sidney Young hypnotist 1 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=tDqOoZOMpPg
    IFANDAI
    IFANDAI --- ---
    HAWRAN: pohledej v tomto balíčku CENSORFUCKER
    HAWRAN
    HAWRAN --- ---
    book.

    hledám zdroje pro self-hypnosis, doporučíte ?
    JUASINHA
    JUASINHA --- ---
    Ahoj, slyšela jsem, že se dá hypnozou pomoct červenání se? nevíte o tom někdo něco?
    A trošku OT, ale právě jsem dočetla detektivku Hypnotizér, nečetl jste to někdo, kdo tomu rozumíte? docela by mě zajímalo, jestli autor, respektive autoři nepíší třeba nějaké nesmysly...
    LIMONADA
    LIMONADA --- ---
    zdravím!
    můžete mi doporučit ověřeného psychologa zabývajícího se hyphózou v Praze?
    mám vleklé psychické problémy a začíná se to stupňovat. mám z dřívější doby zkušenost s obvyklou psychologickou péčí, ale myslím že tentokrát mi to klasický psycholog nepomůže vyřešit.
    NICO_PSYCHE
    NICO_PSYCHE --- ---
    KATTY1987:

    Mohu vřele doporučit psychoterapii. Také jsem kožními problémy trpěla a dodneška se s ními občas potýkám. Jakmile se dostanu trochu do presu, okamžitě mám vyrážku na určitých částech těla. Na léčbu nic nepomáhalo, kdejaké masti to neřešily, protože se problémy vracely stále a stále dokola. Psychoterapie mi pomohla dojít k jádru problému, sice to chvíli trvalo, ale vzhledem k těm sra...., které bych si jinak musela aplikovat jsem ráda. Naučila jsem se pak problému předcházet, vypozorovat, co ho spouští atp. Hypnóza by v tomto směru mohla být taky řešením, nicméně mi připadá pořád dost "agresivní", když vím, že stejných výsledků mohu dosáhnout i jinak.
    AND
    AND --- ---
    ‪Top Gear hypnoza czech translate‬‏ - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=5ytZcdqaVzc


    ...nejspíš spíš spíš to znáte, ale je to dobré .)
    AND
    AND --- ---
    CENSORFUCKER: taky děkuju, moc zajímavé čtení
    IFANDAI
    IFANDAI --- ---
    CENSORFUCKER: Jeden paleček nahoru je málo, příteli. Díky.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam