• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Colours hlásí další eso: Johna Lydona ze Sex Pistols - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/kultura_region/colours-john-lydon-ze-sex-pistols-ostrava20110319.html
    FLU
    FLU --- ---
    PIFKO: jj, a youssou n´dour bude tez fajn. byl jsem docela hodne kriticky, ale fakt si ted rikam, ze by to vubec nemuselo byt spatne.
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    ale jako Herbaliser by mne asi na poradnem zvuku chytl za srdicko to zas jako jo:)
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    bych jel radeji na Outlook:P
    JUNKETT
    JUNKETT --- ---
    KUZNA: no samoze byl asi 2x nerikam ze koncerty tam jsou spatne, dle meho ale taky zadna bomba, coz je ostatne celkem dano vkusem, spis mne moc nebere ten zbytek - hlavne ta komercnost celeho toho festivalu... hlavne hustota vsemoznych dementnich stanku s vsemoznou hipisackou vybavou atd...

    jako to by muselo prijet hodne velke meno aby mne to primelo si koupit lupen, ale zadaco bych i sel:)
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    FLU: K tomu Triana a jen tak okem hodit po Herbaliseru.. :)
    FLU
    FLU --- ---
    PIFKO: no tak kdyby si vyjimku ze sveho (bohuzel jiz permanentniho) nekoncertovani udelal Barry White, tak bych aji zasel :)

    ---

    ale ne, trosku zacinam uvazovat, ze bych ty nekrestanske prachy za COO uvalil. hlavni hvezdy jebote, ale par zajimavych jmen by se tam koukam naslo...

    Luísa Maita
    Kráska ze São Paula a její éterická samba a bossa nova

    Bomba Estéreo
    Hip hop cumbia v zabijáckém elektro balení z Bogoty

    SMOD
    Rap´n´folk z malijského Bamaka, který produkuje Manu Chao
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    No prave Pink nezminovali, jen slecnu Gudmundsdottir ... fakt jsem zvedav... kazdopadne listek stejne jeste nemam.. ))
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    MRTVY_KENNY: jo no, prave ze nechce jezdit festivaly... ale pry udelala vyjimku.. :) uvidime....
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    ja bych chtel Trenta Reznora, nejaky jeho set na masinkach :D ale ten neni od B :/
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: mimochodem, poslední album PJ Harvey je imho docela pecka...tu ženskou bych tu fakt rád viděl...)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    z chlubitka>
    Samozřejmě nás mrzí, že jsme vám nemohli dát PJ Harvey, která je ve stejném termínu ve Francii, nebo Mumford and Sons, kteří jsou ve Špaňělsku, nebo třeba Bjork, která prostě letos festivaly nechce jet. Věřím, že nás nepodceňujete a víte, že neúnavně bojujeme, abychom vám každým rokem přinesli víc a víc.
    CICO
    CICO --- ---
    PIFKO: ...myslíš Bjork?...ty jo, ty s tím operuješ jako s vojenským tajemstvím...)) no, myslím, že tahle paní se letos na CCO neobjeví, ale nechme se překvapit...třeba ji ještě zveřejní před posledním zdražením vstupenek...)))
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    Kenny: no prave že jsem něco zaslechl a to něco je někdo a ten někdo je B..... No, raději nebudu dráždit, přece jenom je to veřejná diskuze. Nevím kdo sem leze..;)
    PTT
    PTT --- ---
    hodne slabe, slabe a jeste jednou slabe (to co by me lakalo jsem uz videl a to ostatni mi za ty kacky nestoji)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    PIFKO: z chlubitka>
    Colours of Ostrava
    Možná se to na první pohled nezdá, ale letošní hvězdy stojí dvakrát více než loni, což samo může napovědět o jejich věhlasu na světové hudební scéně:)
    Tak nám dále důvěřujte a těšte se na překvapení, která ještě příjdou. Ještě nevíte co bude New Yorku a na Divadelní scéně:) ale slibuji, že vás letos čeká VÍCE JAK 40 ZAHRANIČNÍCH KAPEL ...vybraných s obrovskou péčí a citem.
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    SICKBOY4000: ono se ji tak rika?
    PIFKO
    PIFKO --- ---
    Jeste by tam melo byt doufam jedno jmeno, ktere nevim proc tak dlouho taji.. prijde mi to spis kontraproduktivni..


    pokud to ovsem nebyla kachna..
    CICO
    CICO --- ---
    MRTVY_KENNY: ty jo, tak to tam dali ještě před polednem, koukám...)
    no, asi jsem čekal trochu něco jiného, ale to je můj problém...)) Herbaliser, Andreya Triana, Grinderman etc., to je, myslím, důvod tam zajít...)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Lineup odhalen:

    Grinderman
    Nick Cave a tři kumpáni z The Bad Seeds: Warren Ellis, Martyn Casey a Jim Sclavunos. Syrový garage rock míchaný s hard core blues a punkem


    Youssou N´Dour
    Nejznámější zpěvák Afriky, o němž Peter Gabriel tvrdí, že má hlas z tekutého zlata, s dvacetičlenným doprovodem na pódiu

    The Horrors
    Miláčci britských hudebních kritiků. Psychedelický shoegaze-garage-rock v artovém převleku

    Semi Precious Weapons
    Ulítlý garážový glam rock. Mejdan s oplzlými exhibicionisty, narcisy a provokatéry, který si jako předskokany přivezla Lady Gaga

    Balkan Brass Battle
    Fanfare Ciocarlia vs. Boban i Marko Markovič Orkestar: nelítostný souboj dvou nejlepších balkánských dechovek

    Swans
    Legendární newyorská no-wave-noise kapela 80. let a její úspěšný comeback

    Apollo 440
    Postmoderní elektroničtí rockeři. Proslulí hudební eklektici řídící se heslem: děláme si, co chceme

    Blackfield
    Projekt Stevena Wilsona, frontmana Purcupine Tree, a izraelského zpěváka Aviv Geffena

    The Herbaliser
    Jazz-hiphop z labelu Ninja Tune

    Brendan Perry
    Mužská polovina legendárních Dead Can Dance

    Joan As Police Woman
    Křehká a osobitá písničkářka odkojená hraním v Antony and the Johnsons či u Rufuse Wainwrighta. Hudba honící vítr v lese

    Andreya Triana
    Sametový hlas Bonobo. Nu-jazz a downtempo z labelu Ninja Tune

    N.O.H.A.
    Kosmopolitní kapela mixující drum´n´bass, nu-jazz, pop i španělský temperament

    Dubioza Kolektiv
    Mix hiphopu, reggae, dubu, hardcore a bosenského folklóru

    Luísa Maita
    Kráska ze São Paula a její éterická samba a bossa nova

    Bomba Estéreo
    Hip hop cumbia v zabijáckém elektro balení z Bogoty

    La Shica
    Flamenco mimo všechny kategorie křtěné hip hopem, funky, rockem a brazilskými rytmy

    SMOD
    Rap´n´folk z malijského Bamaka, který produkuje Manu Chao

    Sam Karpienia
    Jak zní hudba Provence, kdyby ji hráli Sonic Youth?

    Stephan Micus
    Hráč na nesčetné exotické hudební nástroje, médii označovaný jako „zakladatel world music“

    David Hykes
    Průkopník alikvotního zpěvu, který spojil duchovní nauky Východu s tvůrčími a intelektuálními výboji Západu

    Desert Slide
    Mistr slide kytary Vishwa Mohan Bhatt, držitel Grammy, a romská skupina Divana. Hluboké a intenzivní setkání s hudbou rajasthanské pouště Thar

    Moana and the Tribe
    Hip hop, reggae a pop kombinovaný s maorskou kulturou, zpěvy, tanci a původními domorodými nástroji

    L'Orchestre International du Vetex
    Hyperkativní dechovka z Belgie jedoucí ovšem na vysokooktanovou rakiji

    Aranis
    Oceňovaný avantgardní komorní rock kombinovaný se současnou vážnou hudbou. Zhudebněné přeludy ve stylu Univers Zero a minimalismu Philipa Glasse

    Více

    * 5P Luboše Pospíšila
    * Café Industrial
    * Čankišou
    * CCTV Allstars
    * Divokej Bill
    * FiHa
    * Garage & Tony Ducháček
    * Houpací koně
    * Jiří Schmitzer
    * Kacu!
    * Le Pneumatiq
    * Luno
    * Madebythefire
    * Monkey Business
    * Navigators

    * Nightwork
    * Oldřich Janota
    * Prago Union
    * Priessnitz
    * První hoře
    * Puding pani Elvisovej
    * Republic of Two
    * Stanley`s Dixie Street Band
    * Sto zvířat
    * Talkshow
    * Tata Bojs
    * Tatroska
    * The Plastic People of the Universe
    * The Pooh
    * Tleskač

    * Traband
    * Unifiction
    * Už jsme doma
    * Vladimír Mišík & ETC...
    * Vladivojna La Chia
    * Vltava

    Vše - Účinkující - Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/ucinkujici/vse
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam