• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    MRTVY_KENNY: no co ja vim tak minimalne hodinu predem
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    SICKBOY4000: to pochybuju. budes rad, kdyz napisou neco sem http://www.colours.cz/prakticke/sms-s-aktualitami

    jinak mapka barvy laky jakoze hrava, ale prijde me to strasne neprehledne
    http://www.colours.cz/Public/PublicFtp/soubory-ke-stazeni/COO2011_mapa.pdf


    btw zkusenejsi... s jakym predstihem vyrazit do kostela, aby clovek neco videl a slysel?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: nevim, ja myslim, ze elan je jina uplne sorta a to od skladby fanousku az po fakturu.
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: ulet to neni. naopak bych rekl, ze to naprosto sedi. a bookovat kapelky, ktere tajtrlikuji na kazdem druhem festivalu (nightwork zrovna dneska na hlucine), je imho pod uroven colours.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    ja to chapu, nightwork jsou showmani, predpokladam, ze hlavne dik tomu, ze budou tajtrlikovat v teplakach, tam jsou. vyber billa chapu uz mene, ale chlupy se mi jezi u jinych vystupujicich, takze nemam problem.

    srovnavat je ale s no name nebo elanem, je trochu ulet imho..
    FLU
    FLU --- ---
    vystizne hodnoceni tristniho stavu ceske festivalove sceny.

    Hudba je u nás doplňková zábava k pivánku a pohodičce - Aktuálně.cz
    http://aktualne.centrum.cz/kultura/hudba/clanek.phtml?id=706393

    colours z toho vychazeji jeste docela dobre, nicmene pod nize uvedene nazory bych se podepsal:

    AK: Paradoxně největší rozdíl mezi Colours a Pohodou je dnes v přístupu a výběru domácích interpretů.
    KV: Taky se divím tomu, že takto profilovaný festival má v programu kapely jako Nightwork a Divokýho Billa.
    AK: Na Pohodě by se sotva stalo, že by se tam objevili No Name či Elán.


    anebo

    TT: Budoucnost festivalů vidím optimisticky, střízlivější jsem ve výhledu na jejich podobu. Už jenom fakt, že se díváte na oblíbenou kapelu s lidmi, kteří přišli úplně za něčím jiným, dělá samu konzumaci hudby nepříjemnější. Na Primaveře, na Sónaru nebo na All Tommorrow´s Parties potkáte sto tisíc lidí s různými chutěmi, ale všem je zřejmé, proč tam jsou. U nás jsem takovou situaci zatím nezažil.
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    QWITI: ikona to je, ale na me moc haleka :)
    KUZNA
    KUZNA --- ---
    QWITI: nevim, jak s hopsanim, ale pokud se to nekreje s nekym, koho mam mensi sanci videt, tak pujdu
    FLU
    FLU --- ---
    QWITI: jj, je blbe, ze rottena nasadili proti royovi. ale ayers je povinnost :)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    super dik moc
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    asi se objevime v nedeli :]

    nevite jak je to se vstupnym pro deti?? do kolika je to zdarma jestli vubec??
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: a jo :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    FLU: hiphop z mali je smod, ne?
    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: u mne predbezne takhle:

    CTVRTEK
    Herbaliser (skoda, ze se to kryje s Louisou Maitou, bossu bych si dal)
    Santigold
    Roy Ayers

    PATEK
    Tortured Soul
    La Shica
    Miles Benjamin Anthony Robinson
    Bomba Estereo

    SOBOTA
    NOHA(?)
    Salif Keita
    Frank Yamma
    Andreya Triana
    Ninjasonik
    Oudaden
    Apollo 440(?)

    NEDELE
    Hazmat Modine
    Cedric Watson
    Electric Wire Hustle
    Grinderman(?)

    jinak jsem si vsiml, ze krome ChocQuibTown v tichosti vypadl i nejaky ten hip-hop z Mali, ktery tedka nemuzu nikde dohledat. skoda.
    CICO
    CICO --- ---
    AIKOSMILE: sekl?...to snad ani ne...když jsem to sem psal, byla to aktuální informace...že se to zřejmě vyprodalo poměrně rychle a že je třeba se výslovně zeptat na bonus, kvůli němuž určité zboží kupuji je věc druhá a podle mě docela samozřejmá...)
    BOPA
    BOPA --- ---
    MICHALANGELO: ve své podstatě nic moc... na hradě levnější pivo asi o 1,- s menší frontou... :-).
    Ale hůavně si tě moc nevšímají kontroly při vstupech...
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    nevite někdo jak je to s VIP listky? nikde jsem o tom nic nenašel. Jake jsou s nimi možnosti?
    MUSHKA
    MUSHKA --- ---
    Prodam 4denni listek za 1290,-. Osobni odber v Ostrave nebo muzu zaslat postou.
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    CICO: tak kdo mi proplatí ten moravskoslezský deník ? sekl ses o týden,...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam