• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    POKUD MÁŠ ZÁJEM O KLUBÍK, NAPIŠ MAJITELI
    rozbalit záhlaví
    CICO
    CICO --- ---
    LULU33: ...tak jasně, co takhle člověk potřebuje k plnohodnotnému prožití festivalu?...pláštěnku, primeros a nějakou tu LED technologii (nebo snad vodu v pevném skupenství?)...mimochodem, tipuji to na potraviny "U pošty", které jsou už podobnými tabulemi proslulé....)
    LULU33
    LULU33 --- ---
    no tak s takovou konkurencí v centru města, se nedivím :))

    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: ...výše těch sankcí je docela úsměvná...na druhou stranu si dovedu živě představit živnostníka, který má náklady takových pětadvacet litrů na ten festivalový víkend a chce z toho ušetřit na dovču v chorvatsku...výsledkem je, že jsem párkrát při placení docela čuměl...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    bramboraky mely malo majoranky a cesneku a to me sralo nejvice ;]]
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: 8 stankaru nemelo na uplatky ;]] pokuta celkem 5000, naklady na kontrolu 10000 (vtip) ;]
    CICO
    CICO --- ---
    SICKBOY4000: ...hrad byl vůbec dobrý "after space", bludní holanďané a ostraváčci (já jedním z nich), potácející se nejistým, leč za všech okolností tanečním krokem s posledními drinky...) mám to kua rád, ty naše fesťáky...)))
    ANTENKOS
    ANTENKOS --- ---
    SICKBOY4000: tak nejak by se to taky dalo rict :) a rozhodne hrali zcela spontanne :) mohl by jsi prosim te nahodit jeste nejaky fotky? klidne do posty, diky
    ANTENKOS
    ANTENKOS --- ---
    takze taky prihazuju svoje resume. sice jsem tam byla napul pracovne, ale i tak jsem mela cas neco videt a uzit si to paradne :)

    rozhodne me nadchlo:
    Mono - k tomu neni co dodat
    Sam Karpienia - na jeho hlas fakt nezapomenu
    Oudaden - proste Berbeři :)
    Clannad - krasny..
    Brandon Perry - tak minuly rok jsem se nedockala.)
    SMOD - jj Ambola!!! :)
    Sato-San To

    a jednoznacne sobotni party ve stanu cool - Thom + MC Al-Amdiez + Martin za gramcema. tlesk tlesk pratelum a ostatnim lidem, kteri to zaridili! paradni vecer!!!

    takze podtrzeno, jsem spokojena a pristi rok Ostrava ahoj !!! :)
    LULU33
    LULU33 --- ---
    Tak já shrnuto a podtrženo:
    pár sklamání bylo a i přesto, že js si fajn zakřepčila na Herbaliser, tak nejvíc líbila neděle :)
    Moana and the tribe - žena se sametovým hlasem obklopena tanečníky haka mě fakt okouzlila

    SMOD - sympatická energie sama :)) Ambola!!!

    Electric Wire Hustle - další NZ sympatičnost, jejíž bubeník dokonce poznamenal, že už dlouho nezažil tak rytmické publikum :)

    a pak Fernando Saunders - obklopen spoluhrajícíma a u jedné skladby dokonce žonglujícíma (Lukas + the other Cyberman - as he introduced them :)) Ostravákama, byl taky úžasný :)


    FLU
    FLU --- ---
    MRTVY_KENNY: jj...to mne docela mrzi, ze jsem je nevidel.

    "Trio Sato-San To a speciální host MC Al-Amdiez (FR) zahraje v rámci festivalu Colours Of Ostrava v neděli 17. července od 21.30 na Park Stage"
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    nedele:

    - Aranis v kostele, paradni schizofrenni trochu hyperaktivni glassovina (bez fotaku)

    pak na skok na louku a hned zpet:

    Svatecni pop (bizarni pseudoimprovizace aneb hrani na cokoliv od nafukovaciho byka, pres vodovodni trubky, misky na zradlo az po nasazenou rytirskou helmu - vtipne, pritom i koule to melo. pobavilo moc.)



    okuk Electric Wire Hustle (zjisteni, ze neni pro me)


    chvilkovy zasek na Dubioza zpivajicich, jak nemaji ganju, sympaticke, ale nedocenim


    thiersen jakoze ok, ale na tom monstrpodiu to pusobilo imho divne.


    sato san-to, mi prijde, ze tim vokalistou je MC Amdiez. lidi se bavili moc


    cave/grinderman dle ocekavani. zvuk se spuntama mi prisel ok. treba u a440 jsem je porad steloval a nebylo to ono, tady nebyl problem. a hlavne rvouci cave mi vadi mnohem min, nez rvouci a440 "sharper the a needle"..


    -------------------------

    nejvic se mi libilo:
    brendan perry
    mono
    priessnitz
    aranis
    svatecni pop
    dusilova

    vsechny moje fotony tady, neco jeste bude od mii.. bez popisek to asi neni ono, ale s tim kompaktem bych musel jinak agresivne rozrazet davy, abych vyfotil neco rozpoznatelneho na prvni pohled..
    festival - colours of ostrava - fotky: mrtvy.kenny party photos gallery
    http://gallery.mrtvykenny.com/colours-of-ostrava/
    DABE
    DABE --- ---
    celkove myslim fajn. jen co se tyce dramaturgie, tak jim to uz kulha na obe nohy. za hodne penez malo muziky...
    pokud bych se pristi rok chtel vypravit na festival, dam asi prednost pohode.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: jj dubioza super...me asi nejvic rozpohybovali ;]]
    FLU
    FLU --- ---
    vcera SMOD, Electric Wire Hustle a "ostravak" Fernando Saunders.

    a jeste bych tu vyzdvihl Dje OBaH, ktery delal celou dobu krovi na NY Stage. ten chlapik si zaslouzil hrat o pulnoci na nejakem poradnem podiu.
    welcome to dj OBaH & recycled funk!
    http://www.djobah.com/

    ---
    jinak celkove mi prijde, ze Colours jsou rok od roku vice a vice rockovym festivalem (viz hlavni hvezdy). takze bych rad videl vice Afriky, vice Latinske Ameriky (je tam toho hodne a SMOD nebo Bomba Estereo ukazuji, ze se nemusi zrovna jednat o klasickou world music)
    AIKOSMILE
    AIKOSMILE --- ---
    pro mě best : Andreya Triana a Tortured soul a zejména tedy za sebe musím říct o dost lepší ročník než minulý...
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    hotove ;]


    CICO: sulini...ale to museli byt civilove co? ja videl jen par mestaku
    CICO
    CICO --- ---
    Policie na festivalu zabavila čtyři sta rostlin konopí - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/zlociny-a-soudy/20110716colours_konopi.html
    MICHALANGELO
    MICHALANGELO --- ---
    Tak pro mě top 10 z toho co jsem stihl 1. Mono , 2. N.O.H.A. , 3. po třetí ráno v sobotu Camel pláž a Prima Cool stan s bubeníkem od Noha , 4. L'Orchestre International du Vetex 5. Airfare , 6. Sto zvířat , 7. Prago Union , 8. Apollo 440, 9. Ashley Slater & Band, 10. Divokej Bill
    PTT
    PTT --- ---
    Dovezl si Nick Cave zvukare nebo jen ozralu?...i radio od me babicky na ktere naladim stanici z Katowic ma lepsi zvuk nez ten co se linul z beden na hl stage...tenhle rok opravdu jen par svetlych hudebnich momentu :-/
    DABE
    DABE --- ---
    bomba estereo rozhodne nej zazitek z celych colours. salif keita taky super koncert.
    jinak mi prisla sobota hodne slaba. nastesti to zachranili kluci z hanspaulky, vrsovic a ted nevim odkud jsou navigators (slysel prvne). ty z jeseniku jsme uz bohuzel nezvladli.
    appolo440 nekomentuju a rikam si, ze nedele byla urcite zajimavejsi.

    nejvetsi palec dolu davam za koncepci a vstup/nevstup do NYC stage.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam