• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    V úterý 1. listopadu 2011 začíná předprodej čtyřdenních vstupenek na další ročník Colours of Ostrava, který se bude konat od 12. do 15. července 2012.

    Cena čtyřdenní vstupenky:
    1.190 Kč (prvních 4.000 ks nebo do 9. prosince 2011)
    1.390 Kč (dalších 5.000 ks nebo do 31. ledna 2012)


    btw nejaky zajemce o prevzeti klubiku?
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jsem nahodou narazil..
    Take Away Show _ BOMBA ESTEREO (part 1)
    http://vimeo.com/25828470

    Take Away Show _ BOMBA ESTEREO (part 2)
    http://vimeo.com/25818086
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    myslel jsem ze mam nekde fotku ale nemohu najit

    bylo to tam jak je ted pizzerka

    FKA82
    FKA82 --- ---
    MRTVY_KENNY: Ne okno, tam si normálně vlezl dovnitř:)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jo to zpocene okno nejake? ja myslel to hladove na nadrazni, ale si rikam kua kridylka tam nepamatuju.. ja chodil domu opacnym smerem, ale zas to schytala dost lednice.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    FKA82: ja tu pani parkrat potkal v tramvajce (bydlela nekde u Kotvy v zabrehu), normalne si me pamatovala a rikala ze mela vsechny z Kofi rada...ze jsme byli dobra parta :DD a byla na mekko protoze jak tam prisla o praci tak se dostala do nejaky fin.problemu...trosku z ni tahlo pivo :)
    FKA82
    FKA82 --- ---
    PUEBLO: Jo ten bufet za rohem byl dobrý, ja tam chodila na křidýlka:)
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    LULU33: hehe dobra varianta :]] ve starem Coffee kdyz na me prisla zravka tak jsem chodil k pani za roh na housku s kurecim steakem a smazenym syrem k tomu :DD sice sem malem prasknul ale bylo to bozi :D
    LULU33
    LULU33 --- ---
    PUEBLO: existuje :))
    aspoň teda v Porubě u Vozovny jedna je...
    Já netestovala, ale kamarád - VELKÝ gurmán - předesílám - vždycky, když přijede z Phy, tak si tam zajde na Hermelínový a ta paní - jakás Ruska, se ho prý vždycky zeptá: a jaké maso do toho?? Když jsem tam byla naposledy s ním, tak jsme zjistili, že Hermelín + maso = nejdražší varianta :))) Když se ho zeptala 3x, tak to zkusil - s tím asi vepřovým a prý pořád moc dobré radějinechcivědětcovtomje a nezklamán ani tentokráte :)



    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: ...njn, mě někdy ve třiadevadesátém taky brala...) ale od té doby jsem pochopil, že není všechno zlato, co se třpytí...)
    KELDA: ...cywe, kdyby jí dovezli tohle, tak zvrací ještě před konzumací...)
    KELDA
    KELDA --- ---
    PUEBLO: Nevim ale mohla to byt pro nej prilezitost
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    CICO: :))) tadle Dolores se mi vzdy libila....jsem zklaman :((


    KELDA: to jeste existuje? ;)
    KELDA
    KELDA --- ---
    MRTVY_KENNY: A Vyhlídal se postaral?
    CICO
    CICO --- ---
    PUEBLO: ...bych řekl, že i jo...to jsou ty "vyléčené" anorektičky a bulimičky...beztak ty burgery všechny poctivě vyzvracela...))
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MRTVY_KENNY: a myslela to smrtelne vazne? :]]
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    se nezda

    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    Colours of Ostrava: Stáhněte si speciální přílohu Deníku - Moravskoslezský deník
    http://moravskoslezsky.denik.cz/kultura_region/priloha_colours_of_ostrava20110803.html
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    jeden zvlastni objev z kostela - Aranis
    [ MRTVY_KENNY @ MOC PĚKNÝ HUDBY TEDA down & up ]
    KELDA
    KELDA --- ---
    SICKBOY4000: Samozrejme ze to je jen naklad na pronajem mista. K tomu museli pripocitat veskere dalsi naklady ale i tak si myslim ze zrovna tito byli v dobrem plusu. Rikal ze zisk maji urcite, ale kolik to se musi pry spocitat ...
    CICO
    CICO --- ---
    FKA82: ...tak náklady imho mnohem, mnohem více...za těch třináct si mohli tak maximálně postavit ten přívěs na černou louku a napojit ho na rozvod elektřiny...a kde jsou mzdy,doprava, suroviny apod.?...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam