• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MRTVY_KENNYColours of Ostrava
    MONIA
    MONIA --- ---
    ja to tu prestanu cist asi...kua az se Benac dozvi,ze tam je Bobby,tak ho asi nic nezastavi ditko neditko :D
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    uvidime co mezitim zrusi :D
    CICO
    CICO --- ---
    ...tak letos zatím jako fakt slušné...))
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    + Bobby McFerrin - fenomenální zpěvák, jeden z největších vokálních inovátorů a improvizátorů, držitel deseti cen Grammy i autor Don´t Worry Be Happy vás letos na Colours rozezpívá a zatáhne do svého kouzelného světa.
    PTT
    PTT --- ---
    http://www.youtube.com/watch?v=zol2MJf6XNE na colours tak kdo nebyl loni na prazskem koncertu tak ma moznost poslechnout
    ANDELS
    ANDELS --- ---
    Byl jsem na předchozích pěti ročnících a ten poslední mě docela zklamal. Big beat ke coloursům mi moc nesedí. Tak tiše jsem doufal, že vrcholem Colours bude vystoupení Björk a co se nestane. Já odjíždím na Aljašku a zrovna tu ne ni nebudu. Pech :)
    MRTVY_KENNY
    MRTVY_KENNY --- ---
    a o co slo?

    jak to ze sebe soukaji, tak bych byl sam proti sobe sedet doma, ty minule rocniky me nejak obesly, ale tohle vypada dobre uz ted, takze majitele klubu menit netreba. :)
    5TANDOZ
    5TANDOZ --- ---
    BENAC: soutez urcite bude, ale posledni rocnik to byla otazka jednoho dne a listky byly fuc...teda 6 jich skoncilo u me :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    BENAC: a pak doma budem losovat kdo pujde jo :D no uvidime:)
    BENAC
    BENAC --- ---
    a ja si pockam na szpekulanty a prodej listku pred zahajenim .. mozna me to taky letos mine, ale clovek nikdy nevi .. ze draha? :)
    Kazdopadne tajne doufam, ze by napr Camel mohli opet usporadat nejakou promo akci v podobe listku na COO za polovic
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    QWITI: ja uz to koupil...byl jsem zoufaly uz protoze kvuli praci nestiham chodit po obchodech ani smejdit po netu...

    jeden darek si vymyslela sama Marika takze jsem nemel zadny s efektem prekvapeni :)

    a uz ho mam...a uz se tesim :))
    PTT
    PTT --- ---
    PUEBLO: jj dobrej a doufam ze to nekoho napadne a na vanoce nebo na narozky budu obdarovan :)
    MONIA
    MONIA --- ---
    a zrovna tenhle ročník mě tak nějak mine hyml kýbl...ale tak uvidíme,jak to bude,ale dopředu si lístek kupovat nebudu:(
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    no vida listky, dobry napad na darek ;))
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    imho bude Bjork stále zážitkem na celý život. lístky jsou již zakoupeny ;)
    FLU
    FLU --- ---
    PUEBLO: nejsem zadny velky fanousek a nikdy to moje srdcovka nebyla, nicmene verim, ze nazivo to bude pecka.
    FLU
    FLU --- ---
    MONIA: ho ho ho, tentokrat si teda koupim listek asi uz predem.
    PUEBLO
    PUEBLO --- ---
    MONIA: nejak ji ted nesleduju, ale kdysi to byla srdcovka :))
    MONIA
    MONIA --- ---
    Islandská zpěvačka Björk vystoupí na Colours 2012 - Colours of Ostrava
    http://www.colours.cz/aktualita/171-islandska-zpevacka-bjork-vystoupi-na-colours-2012
    CICO
    CICO --- ---
    PTT:
    FLU: ...tak ono to začíná vypadat na luxusní ročník, napřesrok...)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam